Geheel appartement
SILVANA 104 STUDIO apartment
Wintersportverblijf aan de piste, in de buurt van Wintersportplaats Madonna di Campiglio
Fotogalerie voor SILVANA 104 STUDIO apartment





Geheel appartement
1 badkamer30 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Lovely apartment for 4 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed
Lovely apartment for 4 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Betaald parkeren: EUR 10 per nacht
- Toeslag voor huisdieren: EUR 80
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 022247-AT-016246, IT022247C27RDSKHX4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
507918
Over deze buurt

Madonna di Campiglio
In de buurt
Wintersportplaats Madonna di Campiglio1 min. wandelen - 0.0 km- Skilift Spinale3 min. wandelen - 0.3 km
- 5 Laghi Express-kabelbaan8 min. wandelen - 0.7 km
- Skilift Pradalago12 min. wandelen - 1.1 km
- Skilift Groste 1 Express17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Station Mezzocorona - 67 min. rijden
Restaurants
- Bar Suisse6 min. wandelen
- Chalet Spinale18 min. rijden
- Ristorante Rifugio Patascoss8 min. rijden
- Bar 5 Laghi17 min. rijden
- L'Azzurro Snack Bar6 min. wandelen








