Kom met meerdere families of vrienden naar dit ruime vakantiehuis en beleef een heerlijke vakantie op het prachtige eiland Langeland. De goed uitgeruste kamers nodigen je uit om je thuis te voelen. Gebruik de tafeltennistafel en tafelvoetbal voor kleine wedstrijdjes en vermaak je in het mooie overdekte zwembad. Door de glazen ramen heb je een prachtig uitzicht op de tuin. Dineer samen in de serre of op het terras, waar je zonnige en schaduwrijke plekjes vindt. Er is een zandbak voor de kleintjes.
Ontdek overdag het eiland te voet, op de fiets, te paard of vanaf het water. Laat je hart sneller kloppen tijdens een excursie te paard of per kajak en nog veel meer om je hart gezond te houden. Op warme zomeravonden kun je genieten van de frisse zeelucht tijdens een lange wandeling langs het strand en daarna ontspannen in de comfortabele bedden. Na een rustige nachtrust kun je beginnen aan een nieuwe dag vol lonende ervaringen.
Let op: De parkeerplaats en oprit staan onder videobewaking, maar het huis zelf niet.
dit vakantiehuis ligt aan het water in Tranekaer. Bezoek culturele hoogtepunten Langelands Museum en Tasinge Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Thuro Minigolf en Svendborg Færgehavn Veerterminal. Tiselholt en Thuro Vaskested zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Tranekaer
Beschikt Pet friendly home in Tranekær over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pet friendly home in Tranekær?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Tranekær inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Tranekær uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pet friendly home in Tranekær?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 5 km afstand van Herregaarden Egelokke, Slot Tranekaer en TICKON-park. Ook Tranekaer Kerk en Snøde Kirke liggen op 10 km afstand.