Gehele woning
Au Village - ROQUES - Gîte
Dit vakantiehuis in Roques is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Au Village - ROQUES - Gîte





Gehele woning
1 badkamer50 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Les Bambous - Plaisance-du-Touch
Les Bambous - Plaisance-du-Touch
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
31G100911
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Roques in een landelijke omgeving. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Cité de l'espace en Galerie du Château d'Eau. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Garden Golf de Toulouse la Ramée en Golf La Ramée. African Safari Zoo en Le Beau Manège zijn ook een bezoek waard.

ROQUES, PAYS SUD TOULOUSAIN
In de buurt
- Centre Commercial Roques - 2 min. rijden - 1.7 km
- Hôpital Hospital - 14 min. rijden - 17.0 km
- Zénith de Toulouse - 14 min. rijden - 16.3 km
- Place du Capitole - 18 min. rijden - 16.6 km
- African Safari Zoo - 18 min. rijden - 14.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Mr Do Kebab - 6 min. rijden
- Rozell & Billig - 6 min. rijden
- Buffalo Grill - 4 min. rijden
- Subway - 5 min. rijden
- Popeyes Louisiana Kitchen - 4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Au Village - ROQUES - Gîte
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.








