Nonsmoking New building single without meals / Tottori Tottori
Hotel in Tottori
Fotogalerie voor Nonsmoking New building single without meals / Tottori Tottori





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Tottori, Tottori
In de buurt
- Tottori-jō & Jinpū-kaku Villa9 min. wandelen - 0.8 km
- Warabekan-museum12 min. wandelen - 1.0 km
- Yamabiko-museum15 min. wandelen - 1.3 km
- Museum van de prefectuur Tottori19 min. wandelen - 1.6 km
- Kasteelruïnes van Tottori20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
- Station Shin'onsen Igumi - 29 min. rijden
- Tottori (TTJ) - 17 min. rijden
Restaurants
- cafe SOURCE (カフェ ソース)2 min. wandelen
- Cafe Amelie(カフェ・アメリ)2 min. wandelen
- Kuramp Cantare5 min. wandelen
- 味暦あんべ4 min. wandelen
- 魚頂天2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Nonsmoking New building single without meals / Tottori Tottori
Gelijkaardige accommodaties

Mineyama Kogen Hotel Relaxia
Mineyama Kogen Hotel Relaxia
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.4 van 10, Goed, 20 beoordelingen
De prijs is € 121
8 mrt - 9 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Nonsmoking New Building Single Without Meals / Tottori Tottori
81359








