Geheel appartement
Stefy House 50m from The Lake, Toscolano Maderno, Italy
Dit appartement bevindt zich aan het water van Toscolano Maderno en bevat onder andere een keuken
Fotogalerie voor Stefy House 50m from The Lake, Toscolano Maderno, Italy





Beoordelingen
8,0 op 10 – 
Zeer goed
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 344 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Caribe - Garda Lake Collection
Hotel Caribe - Garda Lake Collection
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 363 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend. 
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd. 
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden 
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. 
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie. 
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren. 
Registratienummer van de accommodatie 017187-LIM-00049, IT017187B4AIBDVUBT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien. 
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie. 
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen. 
Accommodatie ook bekend onder de naam
11325
Over deze buurt

Toscolano Maderno








