Laffitte Ryogoku ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome of Nippon Budokan. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een aparte badkuip en douche.
Laffitte Ryogoku heeft 9 kamers met een rijstkoker en pantoffels. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met bureaus en eettafels. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, een bidet en een haardroger.
In dit appartement in Tokio is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 40 inch heeft digitale zenders.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
9 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie M130028153, M130028154, M130028151, M130028152, M130028146, M130028147, M130028148, M130028149, M130028150
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Laffitte Ryogoku Tokyo
Laffitte Ryogoku Apartment
Laffitte Ryogoku Apartment Tokyo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Laffitte Ryogoku?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Laffitte Ryogoku inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Laffitte Ryogoku uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Laffitte Ryogoku?
Dit appartement ligt in Sumida, op 1,4 km van Ryogoku Kokugikan (sportarena) en op 5 km afstand van Sensō-ji-tempel en Tokyo Skytree. Uenopark ligt op 4,2 km. Station Morishita ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Kikukawa is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Laffitte Ryogoku
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 23 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 23 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 23 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 23 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 23 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
raquel
10 mrt 2026
raquel
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Roland
1 feb 2026
Roland
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Hannes
11 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Just a clean room in a chill area
Hannes
14 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Caroline
21 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Caroline
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Zenia Sim-Yee
1 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a very comfortable stay. However, I was not prepared to walk up four flights of stairs with my heavy luggage. This challenged me a bit. Thank you for the service. I will use your service again when I visit Japan.
Zenia Sim-Yee
2 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Richard, Newtown
Reisde met partner
10 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
One must have the email from the management in order to enter the building and to open the key box in order to enter the unit. The email looked like an advert from Expedia so I don't open it. They need to have more
Richard
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Gordon
23 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
We stayed in the 5th floor room with the rooftop patio. There was plenty of room for 3 of us and our bags. We had a problem with the A/C remote but they had a repairman out the same day to get it fixed for us. The only downside is being on the 5th floor with no elevator, but when you come to tokyo you expect to walk.
Gordon
6 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Mingyu
10 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Mingyu
4 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Younes
Reisde met partner
9 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly customer service and the appartment was clean and had everything we need. Thank you!
Younes
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
PARK
Reisde met een groep
24 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
PARK
2 nachten verbleven in november 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Hoshi
30 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
No elevator. Have to bring up heavy suitcase to second floor by yourself.
Hoshi
3 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
26 aug 2024
Positief: Netheid
Un manque de place pour ranger
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Carlos
19 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Carlos
8 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Carlos
1 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Carlos
11 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Julien
5 mei 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Julien
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
veronica
18 feb 2024
veronica
4 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
チアリ
27 jan 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten