Gehele woning
A whole house can be rented out2 minutes walk fro / Katsushika-ku Tokyo
Fotogalerie voor A whole house can be rented out2 minutes walk fro / Katsushika-ku Tokyo





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10130 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 362
8 mrt - 9 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

ReLA Higashimatsudo
ReLA Higashimatsudo
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
8.8 van 10, Uitstekend, 212 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
326055
Over deze buurt

Katsushika-ku, Tokyo
In de buurt
Bonsaimuseum Shunkaen8 min. rijden - 4.4 km
Ojima-park in Komatsugawa10 min. rijden - 3.4 km
Tower Hall Funabori-theater12 min. rijden - 4.1 km- Shinozaki-park9 min. rijden - 3.6 km
- Cultureel Centrum Katsushika Bunka Kaikan9 min. rijden - 3.5 km
Lokaal vervoer
- Station Shin-Koiwa - 3 min. wandelen
- Yotsugi Station - 4 min. rijden
- Tokio (HND-Haneda) - 36 min. rijden
Restaurants
- 串屋横丁 新小岩店1 min. wandelen
- うどん鈴木鰹節店2 min. wandelen
- 元祖油堂1 min. wandelen
- 木もれ陽1 min. wandelen
- 源八船頭1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over A whole house can be rented out2 minutes walk fro / Katsushika-ku Tokyo
Beoordelingen
9,6








