Geheel appartement
2minute walk from Morishita StationMaximum 5 peo / Koto-ku Tokyo
Dit appartement in Tokio is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor 2minute walk from Morishita StationMaximum 5 peo / Koto-ku Tokyo





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer50 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

River Residence BOTAN by Tranova
River Residence BOTAN by Tranova
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
De prijs is € 137
25 feb - 26 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1316701
Over deze buurt

Koto-ku, Tokyo
In de buurt
Sumida-rivier7 min. wandelen - 0.7 km
Tuin van Kiyosumi8 min. wandelen - 0.7 km
Hamacho Park15 min. wandelen - 1.3 km
Museum voor Hedendaagse Kunst van Tokio15 min. wandelen - 1.3 km
Ryogoku Kokugikan (sportarena)16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
- Station Morishita - 2 min. wandelen
- Station JR Ryogoku - 20 min. wandelen
- Tokio (HND-Haneda) - 38 min. rijden
Restaurants
- 大衆菜館 紫園1 min. wandelen
- vivo daily stand 清澄白河店1 min. wandelen
- ラーメン吉田屋 森下店2 min. wandelen
- モスバーガー1 min. wandelen
- 興隆菜館2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 2minute walk from Morishita StationMaximum 5 peo / Koto-ku Tokyo
Beoordelingen
9,8








