Gehele woning
Villa la Pizzichina 10, Emma Villas
Fotogalerie voor Villa la Pizzichina 10, Emma Villas





Gehele woning
5 slaapkamers4 badkamers370 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Lavanìa
Villa Lavanìa
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 8 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT054052C2M3TG3TGF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3950799
Over deze buurt

Todi
In de buurt
Santa Maria della Consolazione5 min. rijden - 3.3 km
Basilica di Santa Maria degli Angeli42 min. rijden - 49.5 km
Lago Trasimeno48 min. rijden - 67.9 km
Meer van Bolsena58 min. rijden - 57.2 km- Santuario dell'Amore Misericordioso di Madre Speranza12 min. rijden - 14.7 km
Lokaal vervoer
- Station Orvieto - 36 min. rijden
- Internationale luchthaven Umbria – San Francesco d'Assisi (PEG), Perugia, Italië - 40 min. rijden
Restaurants
- Gelateria Pianegiani9 min. rijden
- Gran Caffè Todi9 min. rijden
- Ristorante Cavour9 min. rijden
- Gran Caffè Serrani9 min. rijden
- Osteria Valle9 min. rijden
