Gehele woning

Villa Marina Betina

4.0-sterrenaccommodatie
Villa met een sauna en een binnenzwembad in Tisno

Fotogalerie voor Villa Marina Betina

Terrein van de accommodatie
Villa | 5 slaapkamers, een kluis op de kamer, een strijkplank/strijkijzer
Fitnessstudio
Villa | Dineren op de kamer
Een binnenzwembad en ligstoelen

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

5 slaapkamers6 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Droogkast
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Zwembad
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Marina Betina

Villa met een sauna en een binnenzwembad in Tisno
Deze rookvrije villa beschikt naast een binnenzwembad over een sauna en een bubbelbad. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een wasserij, een tuin en barbecues. Geniet in deze villa van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl 6 badkamers en een wasmachine/droogkast voor nog meer comfort zorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een wasmachine/droogkast en een kluis. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.

De locatie beschikt over een binnenzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Binnenzwembad
  • Bubbelbad
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Sauna

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 6 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen schoonmaakservice
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 09.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 

Renovaties en sluitingen

De accommodatie is in januari, februari, maart, oktober, november en december gesloten.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: EUR 500.0 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Marina Betina Tisno
Marina Betina Tisno
Villa Marina Betina Villa
Villa Marina Betina Tisno
Villa Marina Betina Villa Tisno

Over deze buurt

Kaart
Zal bb, Tisno, 22244

In de buurt

  • Betina Museum voor Houten Scheepsbouw - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Haven van Murter - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Slanica-strand - 4 min. rijden - 2.2 km
  • Podvrske-strand - 6 min. rijden - 3.3 km
  • Village Gate - 27 min. rijden - 19.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Šibenik - 46 min. rijden
  • Zadar (ZAD) - 57 min. rijden

Restaurants

  • ‪Café Porto - ‬15 min. wandelen
  • ‪Reful - ‬4 min. rijden
  • ‪Morski pas - ‬5 min. rijden
  • ‪Konoba Boba - ‬10 min. wandelen
  • ‪Fish Delish - ‬14 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Marina Betina over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Marina Betina?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent Villa Marina Betina voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Marina Betina inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Marina Betina uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Marina Betina?

Deze villa ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Betina Museum voor Houten Scheepsbouw en Haven van Murter. Ook Slanica-strand en Podvrske-strand liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

8,2

Zeer goed