E-88 Hotel

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 500
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

E-88 Hotel

  • Hotel vlak bij Skanderbeg-plein
  • E-88 Hotel bevindt zich vlak bij Stadion Air Albania en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Een ontbijt met selfservice (toeslag), een lift en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • De 54 kamers hebben voordelen zoals laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: ALL 250 per persoon, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijt met selfservice: ongeveer ALL 10 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij E-88 Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij E-88 Hotel?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij E-88 Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 500, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij E-88 Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij E-88 Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij E-88 Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat E-88 Hotel?

Dit hotel in Tirana ligt op 2 km afstand van Begraafplaats der Martelaren, Onbekend Partizaan Monument en Graf van Kaplan Pasha. Ook Katholieke Kerk van St. Marie en Kompleksi Delijorgji liggen op 2 km afstand.