Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits!

Lodge in Ten Sleep

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Over deze buurt

Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits! ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Ten Sleep. Bezoek Leigh Creek Monument en Ten Sleep Pioneer Museum, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Bighorn National Forest en Saltlick Trailhead. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Ten Sleep
Meer lodges in Ten Sleep
Kaart
Ten Sleep, WY

Restaurants

  • Meadowlark Ski Lodge
    48 min. rijden

Over deze accommodatie

Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits!

Lodge aan het meer
Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits! heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits! bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • Douches, haardrogers en zeep
  • Buitenverlichting en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Buiten

  • Aan een meer
  • In de bergen

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Meer

  • Airconditioning
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 9 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 43 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits!?

Ja, bij deze lodge zijn honden met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Suite 4 at Deer Haven Lodge - Serenity Awaits!?

Deze lodge ligt aan het water, op 2,1 km van Bighorn National Forest en op 32 km afstand van Leigh Creek Monument en Saltlick Trailhead. Ook Ten Sleep Pioneer Museum en Vista Park liggen op 40 km afstand.