Chez Mohamed Bennouri ligt in Telouet. Bezoek Kasbah van Pacha el Glaoui en Kashba van Télouet, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Lake Tamda en Jebel n' Anghomar. Bekijk onze reisgids voor Telouet
Village iaaraben Telouet, 2, Telouet, Ouarzazate, 45252
In de buurt
Telouet markt
8 min. wandelen - 0.7 km
Telouet ziekenhuis
13 min. wandelen - 1.1 km
Kasbah van Pacha el Glaoui
3 min. rijden - 1.1 km
Lokaal vervoer
Marrakech (RAK-Menara) - 150 min. rijden
Over deze accommodatie
Chez Mohamed Bennouri
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis à la carte ontbijt, een terras en een tuin verwelkomen je bij Chez Mohamed Bennouri. Gratis wifi in de kamer en een entertainmentruimte buiten zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Chez Mohamed Bennouri hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Chez Mohamed Bennouri?
Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Chez Mohamed Bennouri van één nacht voor twee volwassenen op 30 nov. 2026 min. € 35, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Chez Mohamed Bennouri inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Chez Mohamed Bennouri uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Chez Mohamed Bennouri?
Deze lodge in Telouet ligt op 10 minuten wandelen van Telouet markt en Telouet ziekenhuis. Ook Kasbah van Pacha el Glaoui en Kashba van Télouet liggen op 2 km afstand.