Hotel Zemeli bevindt zich in Oud Tbilisi, een wijk in Tbilisi, en ligt vlak bij een metrostation en nabij pretparken. Tbilisi Concert Hall en Nationaal Georgisch Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals St. George Statue en Narikala-fort. Ook Staatsuniversiteit van Tblisi en Tbilisi Opera- en Ballettheater zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Tbilisi
15, Merab Kostava Street, Tbilisi, Tbilisi, 0108
In de buurt
Tbilisi Opera- en Ballettheater
11 min. wandelen - 1.0 km
Nationaal Georgisch Museum
19 min. wandelen - 1.7 km
Roestaveli Avenue
2 min. wandelen - 0.2 km
Tbilisi Concert Hall
3 min. wandelen - 0.3 km
Staatsuniversiteit van Tblisi
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Metrostation Rustaveli - 5 min. wandelen
Centraal Station Tbilisi - 7 min. rijden
Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.) - 31 min. rijden
Restaurants
Café Stamba & Chocolaterie
2 min. wandelen
Ch’ika
2 min. wandelen
Lolita | ლოლიტა
2 min. wandelen
The Kitchen
3 min. wandelen
Mozaika Bar | მოზაიკა ბარი
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Zemeli
Hotel met een boetiekstijl niet ver van Tbilisi Opera- en Ballettheater
Hotel Zemeli bevindt zich dicht bij Tbilisi Concert Hall en Staatsuniversiteit van Tblisi en biedt een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en conciërgeservice
Een lift, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Zemeli bieden volop comfort dankzij luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en gratis baby-/kinderbedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: GEL 50 per persoon
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Avondroomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GEL 70.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer GEL 50 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: GEL 70 per voertuig (enkele reis)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: GEL 70.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Langdurige huurders welkom.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Zemeli?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Zemeli?
Vandaag, 11 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Zemeli van één nacht voor twee volwassenen op 14 mei 2026 min. € 67, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Zemeli inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Zemeli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Zemeli een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van GEL 70 per voertuig.
Waar staat Hotel Zemeli?
Dit in modieuze stijl hotel ligt in Oud Tbilisi, op 15 minuten wandelen van Tbilisi Concert Hall, Tbilisi Opera- en Ballettheater en Staatsuniversiteit van Tblisi. Ook Nationaal Georgisch Museum en St. George Statue liggen op 2 km afstand. Metrostation Rustaveli ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Kabelbaan van Tbilisi is het 18 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Zemeli
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
10
Locatie
9,0
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 17 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
17
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 22 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 22 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rayce
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fantastic front desk! Good breakfast, room is clean
Rayce
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
10 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima localização, estrutura e serviço
Ótima localização, quarto agradeço, bom café da manhã e checkin super rápido e eficiente.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giacomo
8 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel staff was friendly and helpful. The hotel is a new building and the rooms are comfortable. I had an excellent stay at a competitive price.
Giacomo
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gilberto
23 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Satisfied with the choice
It has been a pleasure staying at this hotel, the entire team has been wonderful to us. Breakfast was a success when booking it, there was a great variety of food and different choices for all tastes. Having rented a car and having the possibility of parking in the city has made the stay and visits much easier. The cleanliness of the room and the service were also very good, having water when you returned was nice to spend the night. very happy to have chosen this hotel.