Geheel appartement
King David Equipped Luxury Two Bedroom26
Appartement bij een trein-/metrostation in Tbilisi met een 24-uurs receptie
Fotogalerie voor King David Equipped Luxury Two Bedroom26





Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 375 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

CNK Hotel By Millenium Group
CNK Hotel By Millenium Group
- Ontbijt inbegrepen
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 61
inclusief belastingen en toeslagen
5 dec - 6 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante waarborg: USD 300 per accommodatie per verblijf
- Schoonmaakkosten: USD 20 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de unitgrootte)
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van USD 300 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 100 per voertuig (voor maximum 6 personen)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: USD 30 (van 2 tot 12 jaar oud)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
King David Equipped Luxury Two Bedroom26 Tbilisi
King David Equipped Luxury Two Bedroom26 Apartment
King David Equipped Luxury Two Bedroom26 Apartment Tbilisi
Over deze buurt

12 Merab Aleksidze St, Tbilisi, Tbilisi, 0171








