Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Apartment in old Tbilisi, 1 bedroom, 1 bathroom, sleeps 4
Cozy renovated duplex in beautiful historical heart of old Tbilisi is waiting for you. You can t find more central location! All the sightseeing places are within walking distance. Parking, open veranda with view to ancient castle, BBQ area, sulfur baths, botanical garden, waterfalls, supermarket, bakery, wineries and restaurants are at your disposal.
The house was build in 2012 and it is situated at the foot of the mountain, on the ancient and lovely street under UNESCO protection.
My place is good for couples, solo adventurers, business travelers, and families (with a kid and animals).
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Buiten
Balkon
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartment old Tbilisi 1 Bathroom Sleeps 4
Apartment old 1 Bathroom Sleeps 4
old Tbilisi 1 Bathroom Sleeps 4
old 1 Bathroom Sleeps 4
old Tbilisi 1 Bathroom Sleeps
Apartment in old Tbilisi 1 Bedroom 1 Bathroom Sleeps 4
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Tbilisi, een wijk in Tbilisi. Shardenistraat en Dry Bridge-markt zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Rike Park en 9 April Park verkennen. Nationale Botanische Tuin van Georgië en Nationale Botanische Tuin van Georgië zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tbilisi
Zijn huisdieren welkom bij Apartment in old Tbilisi, 1 bedroom, 1 bathroom, sleeps 4?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment in old Tbilisi, 1 bedroom, 1 bathroom, sleeps 4 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment in old Tbilisi, 1 bedroom, 1 bathroom, sleeps 4 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment in old Tbilisi, 1 bedroom, 1 bathroom, sleeps 4?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Tbilisi, vlak bij Narikala-fort en Chreli Abano Sulphur Bath and Spa. Ook Sint-Joriskathedraal en Shardenistraat liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Avlabari Station ligt op 12 minuten wandelen en naar Kabelbaan van Tbilisi is het 26 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment in old Tbilisi, 1 bedroom, 1 bathroom, sleeps 4