City Hotel Tapera ligt in América, een wijk in Tapera. Bezoek lokale bezienswaardigheden Memorial Taperense en Beeldenpark van Victor Graeff of verken een van de attracties in het gebied, zoals Casa da Cultura Dr. Otto Stahl. Bekijk onze reisgids voor Tapera
512 R. Cel. Gervásio, Tapera, RS, 99490-000
In de buurt
Memorial Taperense
7 min. wandelen - 0.7 km
Casa da Cultura Dr. Otto Stahl
22 min. rijden - 26.4 km
Beeldenpark van Victor Graeff
24 min. rijden - 29.9 km
Museu Municipal Theobaldo Becker
26 min. rijden - 30.4 km
Museu Olivio Otto
46 min. rijden - 55.6 km
Restaurants
Recanto do Mel
11 min. rijden
City Pub
4 min. wandelen
Com Fome 🍟🍔
12 min. wandelen
Grano. Café
13 min. rijden
Gulosão
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
City Hotel Tapera
Hotel in América
City Hotel Tapera biedt onder andere een gratis ontbijtbuffet. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij City Hotel Tapera hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Diep bad
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Smart-tv met digitale zenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 11.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je BRL 35.00 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 30 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: BRL 35.00 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
City Hotel Tapera Hotel
City Hotel Tapera Tapera
City Hotel Tapera Hotel Tapera
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij City Hotel Tapera?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 30 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van BRL 35.00 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij City Hotel Tapera inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij City Hotel Tapera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat City Hotel Tapera?
Dit hotel ligt in América, op 0,7 km van Memorial Taperense en op 12,8 km van Museu Municipal Olindo Feldkircher. Ook Casa da Cultura Dr. Otto Stahl en Beeldenpark van Victor Graeff liggen op 25 km afstand.