Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The_chalet
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen parking, maar ook barbecues en parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine/droogkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een koelkast en een televisie.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en wasmachines/drogers. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Toiletpapier
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The_chalet Red River
The_chalet Private vacation home
The_chalet Private vacation home Red River
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Red River. Bezoek Red River (skigebied) en Lost Lake als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Río Grande del Norte National Monument en Carson National Forest. Bekijk onze reisgids voor Red River
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij The_chalet inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The_chalet uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The_chalet?
Dit vakantiehuis in Red River ligt op 10 minuten wandelen van Red River Nature Trail, Mallette Park en Red River (skigebied). Ook Old Town en Mallette Park Nature Trail liggen op 10 minuten wandelen.