Gehele woning
Villa Khn
Fotogalerie voor Villa Khn





Gehele woning
4 slaapkamersMax. aantal: 12400.0 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Residence Marina Beach Mdiq 3399
Residence Marina Beach Mdiq 3399
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante schadeborg: EUR 100 per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.02 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Schoonmaakkosten: EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
VILLA KHN Allyene
Villa VILLA KHN Allyene
Allyene VILLA KHN Villa
Villa VILLA KHN
KHN Allyene
KHN
VILLA KHN Villa
VILLA KHN Allyene
VILLA KHN Villa Allyene
Over deze buurt

38, Zone Villa, Route de Sebta, Complexe Marinasmir, Allyene, Tangier-Assilah
In de buurt
- Kabila Beach10 min. wandelen - 0.9 km
- Waterpark Smir10 min. wandelen - 0.9 km
- Cabo Negro Royal Golf Club20 min. rijden - 18.8 km
- Haven van Ceuta21 min. rijden - 21.4 km
- Avenue Mohammed V26 min. rijden - 30.7 km
Lokaal vervoer
- Gare Ksar Sghir - 38 min. rijden
- Tetuán (TTU-Sania Ramel) - 14 min. rijden
Restaurants
- Caféteria Pizzeria Nelson8 min. rijden
- Restaurant Méditerranée9 min. rijden
- Café Blue Sky11 min. rijden
- Restaurant Cocodrillo8 min. rijden
- restaurante dos mares9 min. rijden


