Appartementen in Tal Shahar

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Over twee weken
Over twee maanden
Over drie maanden
Over vier maanden

Onze beste keuzes voor appartementen in Tal Shahar

Appartement in Tal Shahar

Tal Shahar Zimmers 3
De prijs is € 191
27 feb - 28 feb
Tal Shahar Zimmers 3
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (3 beoordelingen)
'We loved staying in the comfortable apartment. Our hosts we so kind and generous, we were sad to leave '
Verenigde Staten
Les K.
De prijs is € 156
23 mrt - 24 mrt
Israeli Home is an accommodation offering garden views.
De prijs is € 156
25 feb - 26 feb
Cozy 1-bedroom apartment with WiFi, AC in welcoming Rehovot
De prijs is € 218
9 mrt - 10 mrt
4-bedroom apartment. Clean, with a lot of space, light. next to shopping centre

Appartement in Bet Shemesh

Little palace with pool AC WIFI
De prijs is € 319
26 mrt - 27 mrt
Little palace with pool AC WIFI

Appartement in Tel Aviv Promenade

Jaffa Port TLV Hotel Apartments
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (7 beoordelingen)
'clean and perfect'
Verenigde Staten
mitchell
Jaffa Port TLV Hotel Apartments
De prijs is € 119
25 mrt - 26 mrt
Charming 1-bedroom apartment in delightful Bat Yam with AC, WiFi
De prijs is € 170
25 feb - 26 feb
Be our guest in our apartment, and get a private room. toilet, and bathroom
De prijs is € 342
25 feb - 26 feb
Luxury Apartment on the 18th floor, 2 min from the beach

Appartement in Bet Shmesh

THE LITTLE PALACE WITH A POOL RBSA
De prijs is € 634
26 mrt - 27 mrt
THE LITTLE PALACE WITH A POOL RBSA
De prijs is € 649
25 feb - 26 feb
Mini penthouse on the 32nd floor in Bat Yam
De prijs is € 767
26 mrt - 27 mrt
26th floor 4-bedroom apt in the center with AC, fitness room, 24/7 security
De prijs is € 324
25 feb - 26 feb
NEW!-Delux Best Suite 1 Minute From TLV

Appartement in Bat yam

Sweet Love Suite on the sea -
De prijs is € 333
27 mrt - 28 mrt
Sweet Love Suite on the sea -
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1 beoordeling)
'Nice stay and avi is a good guy! Only thing to know is the apt is one main apt that has been split into multiple units, so the entrance is shared. Also of note there is smoking (its not smoke free) Otherwise great stay! Nice people'
Verenigde Staten
Sarah L.
De prijs is € 240
25 feb - 26 feb
Avis Place -designed two-bedroom penthouse apartment with breathtaking views
De prijs is € 479
25 feb - 26 feb
Gorgeous Apartment for family and groups- Jaffa TLV

Appartement in Modi'in-Maccabim-Re'ut

Studio in Modi'in center
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1 beoordeling)
'Only good things to say. The place is spotless and beautiful. The host is very responsive. We’ll stay there again.'
Verenigde Staten
Dotan
De prijs is € 151
1 mrt - 2 mrt
Studio in Modi'in center
De prijs is € 205
8 mrt - 9 mrt
Luxury point – TLV, boutique 2BR apartment

Appartement in Ein Karem

A dream vacation in Jerusalem
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (3 beoordelingen)
'They took a lot of time to locate me to be able to just say, Thank You.'
Verenigde Staten
Lynn M.
De prijs is € 131
19 mrt - 20 mrt
A dream vacation in Jerusalem
8.0 van 10, Zeer goed, (3 beoordelingen)
'It was a very nice apartment. Pictures seem to be taken a while ago as apartment is a little bit more worn then they show but still a very nice place. Address of building a little confusing at first but once you find it your good to go'
Verenigde Staten
Ron O.
De prijs is € 288
1 mrt - 2 mrt
Modern 4BR Panoramic View Terraces in Jerusalem
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Tal Shahar

Ontdek meer over Tal Shahar

Informatie over Appartementen in Tal Shahar

Aantal beoordelingen
15
Accommodatie
1.350
Laagste prijs
€ 119
Hoogste prijs
€ 767

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Tal Shahar te verblijven?
Er zijn volop interessante plekken te vinden om te overnachten in Regionale raad van Mateh Yehuda, met 26 accommodaties waaronder 7 appartementen.
Wat zijn de redenen om te kiezen voor een appartement in plaats van een reguliere hotelkamer?
In een appartement heb je een eigen keuken om je maaltijden in te bereiden. Bovendien beschik je er meestal over meer ruimte dan in traditionele hotelkamers. Appartementen zijn een goede keuze voor soloreizigers die 's avonds liever thuisblijven om de volgende dag vast te plannen, maar eveneens voor families die graag alle gemakken van thuis hebben.
Wat is het beste appartement voor een vakantie in Tal Shahar?
Hier zie je enkele favoriete appartementen in deze omgeving: The Market Courtyard - Jerusalem Suites: Bevindt zich in Jeruzalem, op 29,4 km van het centrum van Tal Shahar. Inclusief een balkon. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. King David Court - Isrentals - Ligt 30,4 km verderop in Jeruzalem. Met gratis wifi, een eetruimte en een smart-tv. Ter plaatse zijn gratis parkeerplaatsen en een terras beschikbaar. Mr. Agrippa - By TLV2GO - Bevindt zich in Jeruzalem, op 29 km afstand. Inclusief gratis wifi en een smart-tv. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. The Haneviim Court - Isrentals - 30,3 km verderop gelegen in Jeruzalem. Met gratis wifi, een balkon en een diep bad. Ter plaatse zijn gratis parkeerplaatsen en een terras beschikbaar. JAKO Boutique - Bevindt zich in Jeruzalem, op 29,8 km van Tal Shahar. Inclusief gratis wifi.
Wat kan ik verwachten van het weer in Tal Shahar?
Hoewel het weer maar één aspect van je vakantie is, het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral wanneer je van plan bent om langer te blijven in Tal Shahar. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 27 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 15 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Tal Shahar is 391 mm.
Wat zijn de must-sees van Tal Shahar?
Verken de omgeving en ontdek gezinsvriendelijke bezienswaardigheden als Bijbelse dierentuin of kies voor frisse buitenlucht en natuurschoon bij Nationaal Park Ein Hemed. In de omgeving kun je een bezoek brengen aan Klooster van Latrun en Weizmann Institute of Science.
Wat is de beste manier om je te verplaatsen in Tal Shahar?
Als je op de hoogte bent van de vervoersopties voorkom je problemen wanneer je op je bestemming bent. Vlieg naar Tel Aviv (TLV-Ben Gurion), gelegen op 21,9 km van het stadscentrum. Als je graag op pad gaat in de omgeving, kun je een auto huren tijdens je reis.