'Ich habe auf einer Rundreise per Bahn einen Zwischenstopp in Kobe eingelegt und nach 2 Nächten im Zentrum dort oben auf dem Mt. Rokko eine Nacht verbracht. Ein Häuschen mitten zwischen Bäumen, experimentell und spassig, wie gewünscht. Das zentrale Haus war ebenfalls sehr entspannt und lässig. Konstruktionsbedingt bietet das Haus wenig akustischen Schutz, vor Autos und Bussen. Nach 10 Uhr wurde es dann aber leiser mit hat die Grillen gehört.'
'Ich habe auf einer Rundreise per Bahn einen Zwischenstopp in Kobe eingelegt und nach 2 Nächten im Zentrum dort oben auf dem Mt. Rokko eine Nacht verbracht. Ein Häuschen mitten zwischen Bäumen, experimentell und spassig, wie gewünscht. Das zentrale Haus war ebenfalls sehr entspannt und lässig. Konstruktionsbedingt bietet das Haus wenig akustischen Schutz, vor Autos und Bussen. Nach 10 Uhr wurde es dann aber leiser mit hat die Grillen gehört.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
"Prima hotel met aantal kamers die van alle gemakken zijn voorzien (suites) om je verblijf een huiselijke sfeer te geven zoals complete keuken en wasmachine. Ligging is zoals aangegeven zo'n 15 minuten lopen vanaf station Shin-Osaka, of met de shuttle-bus.
Ontbijt is prima maar het kan erg druk zijn. Daarnaast grenst het restaurant / ontbijtzaal direct met de lobby met alleen een lintje waardoor je naar de wachtende reizigers kijkt, dat kan wel sfeervoller.
Aandachtspunt: Wij hadden een kamer met 'city' uitzicht maar dit is niets anders dan de drukke straat. Daarnaast kwam iedere nacht rond 02u een vrachtwagen laden en lossen wat ons wekte.
Totaalbeleving wel prima!"
"Het was een erg fijn hotel. Het enige nadeel was het geluid s avonds laat van het park en station. Maar het personeel was heel erg vriendelijk en de kamers waren zuiver en groot. Met een beetje geluk heb je een fantastisch uitzicht op het park. Ik zou hier zo weer blijven!"
"De medewerkers bij het ontbijtbuffet zijn ontzettend vriendelijk. Het ontbijt is uitstekend, zeer ruime keus. De kamer is prachtig, ruim en heeft een aparte douche en wc. Het uitzicht op de baai is fantastisch."
"Hotel was op loopafstand van openbaarvervoer, Umeda gebouw en van verschillende shoppingmalls. Verder onder het hotel veel keuze van eettentjes en dineropties"
Word tijdens je vakantie in Kobe één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Kin no Yu. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs de haven.
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Kobe de mooie natuur van Tsuzumigataki Park. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs de haven.
Je kunt meer te weten komen over de geschiedenis van Kobe als je een bezoek brengt aan Arima Hoofdweg. Ontdek de warmwaterbronnen in deze culturele omgeving.
Gokurakuji Tempel is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Kobe, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Ontdek de warmwaterbronnen in deze culturele omgeving.
Taiko Brug ligt in Kobe. Dit culturele gebied is populair bij reizigers vanwege zijn warmwaterbronnen. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 52 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid in de omgeving van Taiko Brug?
Oriental Hotel Universal City is volgens onze klanten een van de beste opties voor je verblijf, en dit hotel biedt een restaurant en gratis wifi. Je vindt deze accommodatie op 22,6 km van Taiko Brug. Andere goede accommodaties in deze omgeving zijn onder Hotel Keihan Universal Tower en LIBER HOTEL OSAKA.
Hoeveel hotels liggen er in de buurt van Taiko Brug?
Expedia heeft 52 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Taiko Brug.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Taiko Brug wil annuleren?
Zeker! De meeste hotelkamerreserveringen zijn restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is vaak 24 tot 48 uur voor de geplande aankomst. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Typ je datums in, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare opties in de buurt van Taiko Brug te ontvangen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Taiko Brug?
Bestudeer de collecties van Postzegelmuseum, Internationaal Speeldozenmuseum Rokko of Emba-museum voor Chinese Moderne Kunst. Je kunt op je gemak rondslenteren in Terrastuinen Rokko, Fruitbomen- en Bloemenpark of Zuihoji-park als je een frisse neus wilt halen. Zet tijdens het sightseeën rond Taiko Brug je gezin op de foto bij plekken als Speelgoedmuseum Arima, Arima River Groene Pad en Alpentuin Rokko.
Hoe kan ik Taiko Brug bereiken?
Loop naar Station Arima Onsen als je de metro wilt nemen. Als je van plan bent om rond te trekken door de streek, loont het misschien de moeite om tijdens je uitstapje een auto te huren.