BigBlue Hostel Surf & Coworking ligt vlak bij het strand in Taghazout. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Agadir Oufella-kasbah en Koninklijk Paleis. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Jachthaven van Agadir en Tazegzout Golf. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Club Royal de Tennis of Al Inbiaate-stadion. Bekijk onze reisgids voor Taghazout
Geniet van een dakterras, een wasserij en een volledig uitgeruste spa bij BigBlue Hostel Surf & Coworking. Geniet van een stoombad om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en meertalig personeel
Een bagageopslagruimte, een pool- of biljarttafel en hulp bij uitstappen/tickets
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij BigBlue Hostel Surf & Coworking zorgen voor veel comfort dankzij luxe beddengoed en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 30 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 09.30 uur: EUR 6 per persoon
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van EUR 12; reservatie vereist
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Volledig uitgeruste spa
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Broodrooster
Diepvriezer
Microgolfoven
Minikoelkast
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Maaltijden zijn alleen beschikbaar op reservering en kunnen niet meer worden aangevraagd na het inchecken.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 6 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Diner: EUR 12
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij BigBlue Hostel Surf & Coworking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij BigBlue Hostel Surf & Coworking?
Vandaag, 17 aug. 2026, kost een verblijf bij BigBlue Hostel Surf & Coworking van één nacht voor twee volwassenen op 18 aug. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij BigBlue Hostel Surf & Coworking inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij BigBlue Hostel Surf & Coworking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt BigBlue Hostel Surf & Coworking een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat BigBlue Hostel Surf & Coworking?
Dit wellness hostel bij de zee bevindt zich op enkele stappen van Strand van Taghazout en op 5 km van Targant - Musée de l'Arganier en Tazegzout Golf. Plage Imourane ligt op 5 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over BigBlue Hostel Surf & Coworking
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
7,6
Voorzieningen
7,8
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 17 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 17 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Craig
29 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location very friendly very helpful
Solo surf trip.. would stay again.
Craig
7 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
David
24 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
The check in was a little awkward and slow. While the staff were okay it would have been nicer if they were more welcoming.
David
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joan
12 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice, friendly and helpfull
Owner and his wife were really welcoming and really helpfull.
Joan
7 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Matuanui
9 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome. Will go back for sure
Matuanui
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Adrian
24 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The toilet seat in my room was completely broken - both parts - making it very uncomfortable to use.
A plug socket to the left of my bed was not screwed in making it very dangerous to use.
Although I arrived at the property at 6.30pm there was nobody on reception that could speak English For some reason the web-form I had to complete for registration didn't work, even though I was instructed to try it 4 times. This had to be completed manually in the morning!
Adrian
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anton
13 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A hidden gem
A great hostel perfectly situated just off the Main Street. The owner went out of his way to make sure my stay was perfect & was an excellent host. The room was well decorated & the bed was comfortable. The hostel itself covers 5 floors & is nice & cool when you step inside from the hot sun. The roof terrace is big & has all the amenities you would want, including fridge, pool table, table football, big TV & lots of couches to chill out on. I would definitely recommend The BigBlue to anyone that is thinking about coming to Taghazoute.
Anton
14 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Michael
29 dec 2023
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Not very clean, holes in bed sheets, room had a missing window pane above door, the best the friendly manager would do was block it with a blanket. Don't know if that was why it was noisy or whether just poor sound proofing in general.
Michael
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Adnane
3 mrt 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Manager absent
le personnel est très agréable , cependant très diffcile de trouver une place de parking.
Les toilettes ne sont pas aérés ce qui dérange grandement.
Le manager est indisponible et ne répond jamais, j'ai du quitter l'emplacement une journée à l'avance, et refuse de me répondre ni de me rembourser.
le personnel à l'aceuil à aucune main sur les résérvations se qui rends les choses diffciles
Adnane
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Ourida
12 mei 2024
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
L’accueil était bien mais la chambre n’était pas très propre.
Lors de notre arrivée, le lit n’avait qu’un drap housse, nous avons demandé un drap pour la couette que nous avons dû faire nous meme…
Pas un bon rapport qualité prix
Ourida
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Salwa
27 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazon Hostel
We were very happy 😊 for our 3 days stay, my Sister and myself were very satisfied for the amount we spent, we will be back soon. In the heart of Taghazout Village, I recommend this Hostel to every person looking for a Hostel in Taghazout, Amazing 😍 one.
Salwa
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
QUY TAM
24 mei 2023
Positief: Personeel en service
Personnel chaleureux mais ensemble à revoir
Malgré un très bon accueil et un personnel aux petits soins, il y a des soucis quand même en tout cas pour la chambre dans laquelle nous étions. A peine deux minutes d'eau chaude, le syphon de la salle de bain s'évacue mal, en prenant une douche rapide on se retrouve à prendre un bain de pied. Et en posant un manteau au dessus de l'armoire en bambou on retrouve des petites bêtes blanches dessus (?). Il faut à mon avis revoir un peu l'installation pour que ça puisse justifier le prix
QUY TAM
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Thomas
12 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel en travaux qui ne correspond pas aux photos
Nous nous attendions à avoir une belle terrasse avec des activités. Elle était en travaux et nous n'y avions pas accès...
Sinon le personnel était sympa
Thomas
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Guillaume
12 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bonne hôtel rapport qualité / prix
Je suis resté un peu moins d'une semaine pour faire du surf sur taghazout et je n'aurai pas pu trouver meilleurs hotel.
Il est situé à côté de la plage et des restaurants, il y a un rooftop chill avec une superbe vue sur taghazout l'hôtel a également un hammam, le bonheur après une journée de surf.
L'accueil est généreux et il saura vous conseiller les meilleurs endroits pour votre séjour.
Guillaume
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michal
9 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Taghazout's gem
As somebody already mentioned, this was a hidden gem. Room was very nice and clean, staff was friendly and helpful, terrace with beautiful view and the breakfasts above all! :-)
Michal
6 nachten verbleven in november 2021
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Antoine
17 jan 2025
Antoine
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Saifeddine
17 mei 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer