Gehele woning·Particuliere eigenaar

Beach Vacation Home – Relaxation and Comfort Just 700 Meters from the Beach

Fotogalerie voor Beach Vacation Home – Relaxation and Comfort Just 700 Meters from the Beach

Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een kledingkast en een potplant.
Een woonkamer met een rode bank, een houten bijzettafeltje en een stenen openhaard.
Een buitenpatio met een houten tafel en banken, omringd door diverse planten en cactussen.
Een zwembad met een gebogen rand, omringd door gras, een palmboom en cactussen.
Een kleine keuken met houten keukenkastjes, een eettafel met stoelen en een rood vloerkleed met patroon.

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beach Vacation Home – Relaxation and Comfort Just 700 Meters from the Beach

  • This vacation home is perfect for families or groups of friends looking for space, comfort, and tranquility, just 700 meters from the beach. The home features 3 spacious bedrooms, 2 full bathrooms with showers and bathtubs—perfect for ensuring everyone’s comfort—air conditioning in the sleeping area, a bright living room with a relaxation area, a fully equipped kitchen, a private outdoor patio ideal for enjoying time together outdoors, and private parking.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Haardroger
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 453 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 24

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 453 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT089017C2MPH3MAOE

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Syracusa. Cantine Gulino en Lido Cala Zaffiro zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Techniekpark Archimedeion en Arkimedeion-museum bezoeken. Museo del mare di Siracusa en Aretusa Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Syracusa
Meer vakantiehuizen in Syracusa
Kaart
Sicilia, Libero consorzio comunale di Siracusa

In de buurt

  • Een kuststreeed met gebouwen langs de waterkant, een heldere blauwe lucht en een rustige zee.
    Lungomare d'Ortigia
    26 min. rijden - 16.8 km
  • Strand van Fanusa
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Cantine Gulino
    10 min. rijden - 4.9 km
  • Strand van Arenella
    15 min. rijden - 2.7 km
  • Strand van Fontane Bianche
    17 min. rijden - 21.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Syracuse - 19 min. rijden

Restaurants

  • Caffe Aretusa
    12 min. rijden
  • Sun Set Ortigia
    12 min. rijden
  • Lungalanotte
    12 min. rijden
  • Vecchio Pub
    14 min. rijden
  • Spizzica Al Vecchio Lavatoio
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beach Vacation Home – Relaxation and Comfort Just 700 Meters from the Beach?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beach Vacation Home – Relaxation and Comfort Just 700 Meters from the Beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beach Vacation Home – Relaxation and Comfort Just 700 Meters from the Beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beach Vacation Home – Relaxation and Comfort Just 700 Meters from the Beach?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Syracusa ligt op 15 minuten wandelen van Strand van Fanusa en Ionische Zee. Ook Cantine Gulino en Strand van Arenella liggen op 3 km afstand.