Gehele chalet
Casa Adda by Wonderful Italy - Marte
Chalet in Syracusa
Fotogalerie voor Casa Adda by Wonderful Italy - Marte





Beoordelingen
7,0 op 10 –
Goed
Gehele chalet
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 460 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Rudy Arenaile
Rudy Arenaile
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
6.0 van 10, 22 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 20
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT089017C28YEUAEQF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
437491
Over deze buurt

Siracusa
In de buurt
Tempel van Apollo18 min. wandelen - 1.6 km
Lungomare d'Ortigia19 min. wandelen - 1.6 km- Archeologisch Park van Neapolis8 min. wandelen - 0.7 km
- Teatro Greco di Siracusa10 min. wandelen - 0.9 km
- Kathedraal van Syracuse8 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
- Station Syracuse - 12 min. wandelen
- Catania (CTA-Fontanarossa) - 47 min. rijden
Restaurants
- Caffe Della Palma5 min. wandelen
- Onda Blu12 min. wandelen
- Bar Ulma5 min. wandelen
- Caffè Viola5 min. wandelen
- Le 7 Spezie9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Adda by Wonderful Italy - Marte
Beoordelingen
7,0








