Swissotel Sydney

5.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
De huidige prijs is € 165
inclusief belastingen en toeslagen
21 jun - 22 jun

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Swissotel Sydney

  • Hotel met een luxe stijl niet ver van State Theatre
  • Swissotel Sydney bevindt zich dicht bij Queen Victoria Building en Strand Arcade en biedt een shoppingcenter ter plaatse, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een hotstone-massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, Ten Stories, serveert ontbijt en diner. Gratis wifi in de kamer, een entertainmentruimte buiten en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad met gratis cabana's en ligstoelen
    • Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en valetparkeerservice
    • Toegang tot een binnenzwembad in de buurt, snelle uitcheckservice en huwelijksservices
    • Gratis kranten, een kruier/portier en meertalig personeel
    • Beoordelingen van gasten zijn zeer positief het ontbijt, het behulpzame personeel en de nabijheid van de winkels
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 369 kamers bieden volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke bijkomstigheden zoals kussenmenu's en laptopwerkplekken. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Recyclage, ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Lcd-televisies van 40 inch met kabelzenders
    • (kleer)kasten, gratis kinderbedden en gratis theezakjes/oploskoffie

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Ecotourism Australia Sustainable Tourism Certification en NABERS Energy, programma's die de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De accommodatie rekent 1.4 procent aan voor betalingen met kredietkaart.

Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 75.0 per nacht.

Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer AUD 44 voor volwassenen en AUD 16 voor kinderen
  • Valetparkeerkosten: AUD 100 per dag
  • Toeslag voor parking in de buurt: AUD 60 per dag (op 350 meter afstand)
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor extra bed: AUD 75.0 per nacht
  • De accommodatie berekent een toeslag van 1.4 procent op betalingen met een kredietkaart

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van ALLSAFE (Accor Hotels) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Voor creditcardbetalingen ter plaatse geldt een toeslag van 1,5% voor Visa en MasterCard en van 3% voor American Express, JCB en Diners Club.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Veelgestelde vragen

Beschikt Swissotel Sydney over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 22.00 uur geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij Swissotel Sydney?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Swissotel Sydney van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 165, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Swissotel Sydney?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van AUD 100 per dag.

Hoe laat kan ik bij Swissotel Sydney inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Swissotel Sydney uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Swissotel Sydney?

Dit luxe hotel ligt in Sydney Central Business District, vlak bij State Theatre, Queen Victoria Building en Westfield Shopping Centre. Sydney Tower en Strand Arcade liggen op enkele stappen afstand. Town Hall Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar St. James Station is het 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,8

Uitstekend

9,2

Netheid

8,6

Voorzieningen

8,8

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 590 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 252 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 90 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 40 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 30 van 1002 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Raymond

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel, great location.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Johnny

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place, wonderful staff
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Todd

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Breakfast and bar were great.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Kyung Won

Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The stay here was always great with nice staff
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Krystal

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and easy to navigate for 2 people The hotel is clean and has a fresh feel, breakfast menu has great option staff are friendly
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kok

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed in the newly renovated room. Perfect location and even better stay experience. It's our fifth visit here.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

lorraine

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Large love clean room & love the bathroom with large bath. Very comfy beds. Staff were excellent & breakfast great. Always try & stay at Swissotel if price is reasonable. Very handy for shopping & trasport.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Donna

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Such a great location Fab hotel
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kun

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location. Close to trains and trams. Staffs are very helpful.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jacquelyn

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room is a bit dated especially bathroom - with some stains but generally clean and conveniently located . Would stay again
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Amanda

Great breaki and pool
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Kyosuke

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

KIMIKO

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
中心街で、何より立地が良い
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ruthie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Happy hour at the bar was great, swift service and friendly staff. Breakfast buffet was great. Large variety of food and all warm and fresh. Rooms were well kept and house keeping was fast and reliable. The whole experience was 10/10. Will definitely be back💕
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tania

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and tidy with all we needed provided to us. View was spectacular. Location so central. The highlight was the shower! Water temperature and water pressure were amazing. Bed were comfy as well.
 View from our room
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bronwyn

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic breakfast, great bar, excellent reception and room services.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Monica

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great customer service
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Deepa

Positief: Personeel en service
Convenience is unmatched but I think the property could do with a refurbishment or some touch ups. The windows were dirty
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jodii

Wonderful hotel with fantastic
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was spacious as was bathroom. One of the lifts was out of service for maintenance and this meant that there were only two lifts to service the hotel which meant lifts were slow and crowded
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Linda

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beautiful hotel to stay in.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lisa

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great Location, clean rooms and wonderfully helpful staff. The pool was great. Great family stay.
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Andrew

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very well located and bit of a hidden gem. Good sized rooms, decent leisure facilities, and well staffed. But, terribly slow wifi (painfully slow). Lifts were being worked on during my stay (May 2026) and it was chaotic - to be expected, but hotel could have managed a bit better with pre communication to guests and signage about needing to push multiple lift buttons.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alex

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely art deco building, with modern rooms. Great outdoor heated pool. Lovely bar (we didn't eat in). We booked for 1 adult and 2 kids (17/14) - and it would have been ideal to have a bed on the floor, rather than sharing a double - there was plenty of room in the room for this. Maybe ask if this could be arranged if you're a family.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Monica

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great breakfast options, and delicious baked goods.
14 nachten verbleven in december 2025