Beech: Charming Retreat in Swanage

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
  • Keuken
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Beech: Charming Retreat in Swanage

  • Lodge vlak bij Corfe Castle
  • Beech: Charming Retreat in Swanage biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van deze lodge zijn:
  • Golfprivileges (optioneel) en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Beech: Charming Retreat in Swanage hebben voorzieningen zoals wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Keukens met vaatwassers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beech: Charming Retreat in Swanage?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beech: Charming Retreat in Swanage inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beech: Charming Retreat in Swanage uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beech: Charming Retreat in Swanage?

Deze lodge in Swanage ligt op 3 km afstand van Swanage Railway, Swansea Beach en Pier Beach. Ook Durlston Country Park en Swanage Pier liggen op 3 km afstand. Swanage Herston Halt Station ligt op 7 minuten wandelen en naar Swanage Station is het 25 minuten wandelen.