Resort Sur Beach Holiday ligt aan het strand in Sur. Bezoek culturele hoogtepunten Dhow Factory en Zeevaartmuseum van Sur. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Sunaysilah-fort en Bilad Sur-kasteel. Bekijk onze reisgids voor Sur
Sur, Sur, 411
In de buurt
Sunaysilah-fort
3 min. rijden - 3.3 km
Sur Traditional Souq
5 min. rijden - 6.0 km
Zeevaartmuseum van Sur
6 min. rijden - 7.0 km
Bilad Sur-kasteel
7 min. rijden - 7.8 km
Fort van Al Ayjah
8 min. rijden - 8.7 km
Lokaal vervoer
Muscat (MCT-Internationale luchthaven Muscat) - 151 min. rijden
Restaurants
Vaidyan’s Fish & Grill
5 min. rijden
مطعم ومطبخ منارة صور
2 min. rijden
Sur Istanbul Turkish & Arabic Foods
4 min. rijden
Mersal Cafe
4 min. rijden
Brew Oz Specialty Coffee
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Resort Sur Beach Holiday
Hotel bij de zee
Vervoer van/naar de luchthaven, een poolbar en een koffiebar/café verwelkomen je bij Resort Sur Beach Holiday. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een kluis bij de receptie, gratis kranten en een kruier/portier
Bagageopslagruimte, een lift en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
De 82 kamers bieden leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Pillowtopmatrassen, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Bad/douchecombinaties, gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur: OMR 5 voor volwassenen en OMR 2,50 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fitnesscentrum
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang (toeslag)
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Buiten
Aan het strand
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
4 etages
4 gebouwen
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Pillowtop-matras
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Gratis mineraalwater
Koelkast
Meer
Airconditioning
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan OMR 12.0 per verblijf.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan OMR 12.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer OMR 5.000 voor volwassenen en OMR 2.500 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: OMR 47.00 per persoon (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: OMR 15 (enkele reis), (van 7 tot 14 jaar oud)
Toeslag voor babybed: OMR 12.0 per dag
Toeslag voor extra bed: OMR 12.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je het bedrag voor je verblijf ter plaatse betaalt en niet tijdens het boeken, voert het hotel een autorisatie van 100 baisa uit op je creditcard.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Bij overnachtingen op 24 december is het tarief voor het traditionele galadiner op kerstavond bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Veelgestelde vragen
Beschikt Resort Sur Beach Holiday over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Resort Sur Beach Holiday?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Resort Sur Beach Holiday inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Resort Sur Beach Holiday uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Resort Sur Beach Holiday een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van OMR 47.00 per persoon.
Waar staat Resort Sur Beach Holiday?
Dit hotel in Sur ligt aan het strand, op 3,2 km van Sunaysilah-fort. Het bevindt zich bovendien op 10 km afstand van Sur Traditional Souq en Bilad Sur-kasteel. Ook Dhow Factory en Sur College van toegepaste wetenschappen liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Resort Sur Beach Holiday
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,8
Locatie
8,0
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 81 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 31 van 81 beoordelingen
8 - Goed
31
Gastenscore: 6 - Redelijk. 27 van 81 beoordelingen
6 - Redelijk
27
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 81 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 81 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
26 apr 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Middenklasse hotel, prima voor een nachtje maar geen voorzieningen en slecht restaurant. Aardig personeel
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Niels
15 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful service!
The hotel is a good basis to.explore Sur and surroundings. There is a nice.swimmingpool and it is located next tp the beach/ sea (not good for swimming). What makes this hotel outstanding is the excellent service offered by its friendly people. Special thanks to Mr Hilal Al Balushi who made my stay in Oman unforgettable!
I should also mention that they have a nice hotel in Ras Al Hadd, which is not listed on hotels.com.
Niels
1 nacht verbleven in januari 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
27 okt 2013
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Prijs kamer budget!
Hotel ligt aan een strand, waar je niet zo snel in zwemt. Zwembad is ok.
Uitstraling van hotel is wat verouderd.
Hotel was goedkoop, dus prima als je low budget wilt reizen.
Ligt buiten het centrum van Sur.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
23 feb 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Reasonable Hotel, Poor service
Reasonable hotel, obviously recently refurbished, Priced ok. Rooms clean. Nice lobby. Location on the beach, outside of town. Food ok. Personnel not interested in providing service. Sur as city at night not very attractive with male persons hanging around.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sergio
11 jan 2022
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is in bad state. The room windows looked unto a metal fence with people walking by (what would it take to landscape it?). The pool deck was in pretty bad shape and in parts covered up with plastic turf. What is offered does not match the fee charged
Sergio
2 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Traveller
11 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Das Zimmer war riesig mit einer kleinen Küche und Balkon zum Strand. Leider alles in einem eher desolaten Zustand, mal vom Bett abgesehen. Es gab weder einen Fön noch einen Wasserkocher um sich schnell einen Kaffee/Tee zu machen. Steckdosen sind auch Mangelware und haben nur britisches Format.Die Grünanlagen ziemlich verbrannt, der Pool macht keinen einladenden Eindruck und auch kein direkter Strandzugang (war verschlossen). Das Frühstücksbuffet war etwas enttäuschend. Wer indisches Frühstück mag, kommt aber auf seine Kosten. Als Kaffee gibt's nur löslichen Kaffee. Mit Kreditkarte konnte ich nicht bezahlen, angeblich sei die Maschine kaputt. Ich solle doch Geld aus dem Automaten ziehen. Nein, ich glaube ich werde dieses Hotel nicht erneut buchen. Schade eigentlich, denn die Anlage hätte Potential.
Traveller
1 nacht verbleven in maart 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Harald
8 mrt 2020
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Für eine Übernachtung ok.aber nicht preiswert.
Abends angekommen, konnte man zuerst unsere Buchung nicht finden. Es war jedoch kein Problem uns gemäß Buchung ein Zimmer der besten Kategorie zu geben. Die Zahlung hatte sofort in bar zu erfolgen.
Leider hatte das Zimmer incl. eines sehr kleinen Balkons nur ca 19 qm statt der in der Beschreibung genannten 25 qm was anhand der Fliesen leicht festzustellen war.
Davon gehen dann noch ca 4 qm für den Badbereich ab.
Harald
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
christofer
3 mrt 2020
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hotel was ok considering the price, but since the price was very low, so was the standard. Breakfast was good and there was a gym and pool area. Our room was situated on the wrong side of an one-way fire escape door- so to get to the lobby one had to go out on the street. Strange in my opinion.
christofer
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location, really friendly staff. Convenient place to stay for a road trip or when passing through Sur.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was on the ocean. That's what we were looking for
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sophie
21 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel et personnel très agréable et accueillant
Sophie
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruno
23 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is great, the gym is very good. Breakfast is great.
Bruno
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The sea facing room is just breathtaking. So good.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ahmad
13 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is directly on the Beach. There is swimming pool . Garden
Ahmad
3 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Charles
20 okt 2019
Bon rapport qualité/prix
Propre - belle vue - conforme à la description
Charles
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Helen
8 jun 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Poor hotel for expensive price
Expensive for this kind of hotel. I wasn't able to sleep as you can hear from your room all the kids running in the corridor.. Very ugly pool and cheap hotel.
Helen
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
luca
29 apr 2019
Positief: Netheid
hotel senza grandi pretese
hotel modesto, ma nella città di sur non vi sono molte alternative di livello superiore
la nostra camera (306) doveva avere la vista sulla spiaggia, ma in realtà la dista dava su un muro di cinta oltre in quale forse c'era la spiaggia...
siamo arrivati la sera tardi e ripartiti il mattino seguente, quindi è andata bene cosi...
colazione discreta
luca
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Amy
27 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Boring
Nothing special about this place. The room was old and drab. We only stayed one night and didn’t use any of the outdoor facilities so can’t speak to that, but we were unimpressed with the room. The shower had barely any water pressure and spilled out onto the bathroom floor because there was no shower door. The rest of the night we had to wear our shoes because of how slippery the floor got.
Amy
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tobias
5 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Bra hotell men lite slitet
Bra:
- Välstädat
- Bra restaurang på hotellet
- Hyfsat gym
- Bra parkering
- Fin pool
Dåligt:
- Lite slitet hotell
- Skräpig strand
Tobias
1 nacht verbleven in januari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Janet
14 nov 2018
Positief: Comfort kamer
Negatief: Personeel en service
an OK place, nothing special
We are satisfied overall with the hotel as we had only 1 night there. the check in staff were friendly and we were told one price for the breakfast. But when we had breakfast the next morning, the price was different and the person in charge in the Breakfast room was not friendly at all.
Janet
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Kira
11 nov 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is nice, but needs some TLC. Our windows in the room were pretty grimy (from the sea?) and we had to request a kettle... then cups... then spoons for our room. The staff were nice and helpful though. The breakfast was pretty average. It’s a cheap and cheerful hotel that could do with a little updating.
Kira
2 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gail
10 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Sur for 2 nights
Hotel a little jaded, however clean comfortable with all facilities needed. Staff very friendly pleasant and helpful
Very good value, easy to find well situated outside main town
Breakfast buffet disappointing
Gail
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
gerard
1 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
tres calme on peut dormir avec bruit de la mer
bon rapport qualite prix
propose des excursions pour voir les tortues
je ne comprends pas les mauvaises crtitiques
gerard
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Gary
29 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
This hotel does the job of being a base for tourists visits to Sur, the coast, turtles and wadis. But they really need to drop the words 'beach' and 'resort' from the name. The pool is tiny. That's the end of the resort. And the beach is a gravel and then seaweed coastline separated from the hotel by chicken-wire fence and a public footpath.
Hotel staff were friendly and helpful. Food was fine with a good choice of breakfast items. Easy to access the hotel from the Muscat road.
Gary
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susan
25 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
More than 3 stars!!!
Wonderful hotel. I loved it! For the price you get a hotel on the beach and can hear the waves at night. How on earth is this only a 3 star? Breakfast was wonderful with many choices. Can’t wait to return.