Noosa Heads Motel bevindt zich in Noosa Heads, een wijk in Sunshine Coast, en ligt vlak bij het strand. Lake Weyba en Noosa jachthaven zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aqua Fun Park en Noosa Botanic Gardens bezoeken. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 28 min. rijden
Restaurants
Muse
4 min. wandelen
Noosa Junction Fish Market
7 min. wandelen
Nomads
2 min. wandelen
Somedays Pizza
2 min. wandelen
Flo’s Crêperie
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Noosa Heads Motel
Motel vlak bij Hastings Street
Noosa Heads Motel ligt vlak bij Noosa Beach en biedt gasten een terras, een tuin en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Barbecues, rookvrije accommodatie en een automaat
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Noosa Heads Motel bieden voordelen zoals gemeubileerde balkons en laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (wekelijks)
Buiten
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
2 etages
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Smart-tv van 55 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 17.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 15 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: AUD 15 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Star Ratings Australia, een sterrenclassificatiebedrijf in Australië, heeft aan deze accommodatie een sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Motel Noosa Heads
Noosa Heads Motel
Noosa Heads Hotel Noosa
Noosa Heads Motel Motel
Noosa Heads Motel Noosa Heads
Noosa Heads Motel Motel Noosa Heads
Veelgestelde vragen
Beschikt Noosa Heads Motel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Noosa Heads Motel?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Noosa Heads Motel van één nacht voor twee volwassenen op 22 apr. 2026 min. € 151, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Noosa Heads Motel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Noosa Heads Motel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Noosa Heads Motel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Noosa Heads Motel?
Dit motel ligt in Noosa Heads, op 15 minuten wandelen van Noosa National Park, Hastings Street en Noosa Beach. Ook Keyser Island Conservation Park en Laguna Lookout liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Noosa Heads Motel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 520 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
520
Gastenscore: 8 - Goed. 348 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
348
Gastenscore: 6 - Redelijk. 89 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
89
Gastenscore: 4 - Matig. 29 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
29
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 jul 2017
Positief: Netheid
Good with soft matrasses
The apartment was clean, big, silent and if you have the toproof apartment you have a great view (after a lot of stairs). Good price also! Be aware of the fact the matrasses are pretty soft and if the cleaning starts 10AM and you miss it if you haven't left the apartment for a day out.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Andre, Haarlem
19 okt 2016
Negatief: Personeel en service
Niet bijzonder.
Receptie eerder dicht dan vermeld. Sleutel moet dan uit incheck machine gehaald worden met een borg van 200 dollar.
Andre
8/10 – Goed
Louise
Reisde met familie
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pool area was lovely!
Louise
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Gary
Reisde met partner
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mention you need a lower storey room if your legs aren’t great, lovely place. Just 4 flights of stairs from lift from car park.
Gary
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Brian
5 mrt 2026
The accommodation is in a good location and close to restaurants and a walk to the beach. Thoroughly enjoyed our stay. It is our second time staying there.
Brian
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Doreen
Reisde met partner
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved staying here. The room was spotless. The balcony view was amazing. The pool area was clean and tidy with a lovely social bbq area. Perfect location around shops and restaurants a short walk to Hastings Street. All set in the beautiful landscape of Noosa. Definitely plan to go back.
Doreen
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kenneth
17 feb 2026
Kenneth
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Kevin
12 feb 2026
Positief: Netheid
Staff were very nice . The room was very dated but clean . We have been travelling thru Australia so had a fair amount of luggage . Our room was 17 so had many steps which without much luggage would be ok but with ours it was a lot !!! Was a good value option though but do not expect many frills .
Kevin
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel
Reisde met partner
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and tidy, lovely staff
Daniel
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Niina
Reisde met een groep
29 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Room was spacious and in good condition, it was just like in the photos online.
Niina
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
YVONNE
Reisde met familie
22 dec 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Mary at the front was amazing! Felt very welcomed. Room was spacious and clean. Pool was warm but still nice to have a dip. There was a lot of debris in pool but not horrible. We loved our stay.
YVONNE
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Kate
14 dec 2025
Kate
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
James
14 dec 2025
James
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Leanne
Reisde met partner
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location. A short walk to town. Clean and tidy and friendly staff
Leanne
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Cathy
28 nov 2025
Cathy
7 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Danilo
26 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great mid range accomodation in Noosa! Comfy beds!!
Danilo
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Lucinda, Milton
Reisde met partner
17 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were amazing and so welcoming. Room was large, clean and quiet. Highly recommend!!
Lucinda
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Habibullah
11 nov 2025
Habibullah
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Alison
Reisde met familie
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The front staff was so friendly and helpful. The room was spotless and had everything we needed. The location is perfect as it is a quiet and beautiful setting, as well as being close enough to walk to the beach and national park.
I highly recommend this property
Alison
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Daniela
6 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room
Daniela
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Jonas
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jonas
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Craig
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
i'll be back
Craig
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Line
Reisde met familie
21 okt 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Room could be cleaner, floors were dirty. And only one roll of toilet paper isn’t enough when there’s not house keeping every day. There were dead bugs in room and a dead cockroach under our bed.
Loved the vibe in the room and the interior.
Line
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Joshua
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Joshua
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Jane
Reisde met partner
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten