Fotogalerie voor Apartment for 4 persons Düneneck 6 - Apartment for 4 persons Düneck 6





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 4 80 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment 'Steuerbord' with Balcony and Wi-Fi
Apartment 'Steuerbord' with Balcony and Wi-Fi
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Parkeerplaatsen beschikbaar
De prijs is € 602
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
93894_165139
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in St. Peter-Ording. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Landschaft Eiderstedt en Nationalparkhaus St. Peter Ording. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Westküstenpark & Robbinarium. Multimar Wattforum en Land & Leute Erlebnishof zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes.

Sankt Peter-Ording, Schleswig-Holstein
In de buurt
- Strand van Sankt Peter-Ording - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Museum Landschaft Eiderstedt - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Nationalparkhaus St. Peter Ording - 4 min. rijden - 3.2 km
- Westküstenpark & Robbinarium - 4 min. rijden - 2.5 km
- Leuchtturm St. Peter-Böhl - 6 min. rijden - 4.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Ahoi Steffen Henssler St. Peter Ording - 14 min. wandelen
- Peter Pane - 5 min. rijden
- Fischbistro Fisch & Mee(h)r - 6 min. rijden
- Räucherscheune - 3 min. rijden
- möbel & suppenmanufaktur - 14 min. wandelen