Geheel appartement

Nice apartment for 4 guests with WIFI, TV and pets allowed

Fotogalerie voor Nice apartment for 4 guests with WIFI, TV and pets allowed

Een moderne woonkamer met een bank, een houten salontafel en een televisie.
Een meerlaags hotel met een moderne gevel, grote ramen en een duidelijke entree.
Een moderne keuken met witte kasten, een houten eettafel en twee witte stoelen.
Een moderne keuken met een ingebouwde kookplaat, een eethoekje en een uitzicht op een slaapkamer met een bed en nachtkastje.
Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje, een lamp, een raam met gordijnen en een aan de muur hangend schilderij.

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamers110 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice apartment for 4 guests with WIFI, TV and pets allowed

  • Beschrijving van de accommodatie

    Het vakantieappartement "Chesa Enania" ligt in het hart van St. Moritz Dorf in Zwitserland, op slechts 70 meter van het skigebied. Dit elegante gebouw van 4 verdiepingen is centraal gelegen in St. Moritz Dorf en biedt een levendige stedelijke omgeving. Het pand is voorzien van een lift en een aparte opslagruimte voor ski's. Het vakantieappartement combineert het comfort van een goed uitgerust alpien verblijf met de voordelen van een centrale ligging in St. Moritz.

    Buitenruimtes

    Wandelpaden bevinden zich op 300 meter van het huis en bieden schilderachtige routes door het Engadin-landschap. De gondellift ligt op slechts 70 meter afstand, waardoor het bergterrein altijd gemakkelijk bereikbaar is, zowel voor wintersport als voor zomerse wandelingen. Het omliggende gebied biedt een rijke buitenervarring met het Stazerwald en Stazersee, de Corviglia Piz Nair en de wandelpaden van Muottas Muragl.

    Praktische informatie

    Het vakantieappartement beschikt over Wi-Fi. Een wasmachine is beschikbaar tegen meerprijs; een droger en een aparte droogkamer staan ter beschikking van alle gasten. Een parkeerplaats bevindt zich op 30 meter afstand van het pand. Gezien de centrale ligging wordt een auto niet aanbevolen, aangezien de meeste voorzieningen, diensten en vervoersverbindingen te voet bereikbaar zijn.

    Afstanden en bezienswaardigheden

    Een winkel bevindt zich op 10 meter afstand; een supermarkt, restaurant en bar liggen allemaal op 20 meter. De bushalte "Traunter Plazzas" ligt op 20 meter van het pand, evenals de speciale skibushalte. De gondellift en skiverhuur bevinden zich op 70 meter; het langlaufspoor is bereikbaar binnen 900 meter en de ijsbaan ligt op 100 meter van het huis.

    Het Segantini Museum en het Engadiner Museum liggen elk op 1 kilometer afstand; de Olympia Bob Run bevindt zich op 1 kilometer, de Milli-Weber-Haus op 4 kilometer en het Nietzsche Museum op 12 kilometer van het pand.

    De skigebieden Corviglia Piz Nair zijn bereikbaar op 70 meter, Corvatsch-Furtschellas op 8 kilometer en Diavolezza-Lagalb op 19 kilometer. Het St. Moritzer See ligt op 1 kilometer, het Silvaplana See op 7 kilometer en het Silser See op 11 kilometer. Een golfbaan met 18 holes bevindt zich op 7 kilometer van het pand; een surfschool, manege en tennisfaciliteiten liggen allemaal binnen 800 meter.

    ===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING =====
    Indeling van de accommodatie

    Het vakantieappartement "Chesa Enania" heeft een oppervlakte van 110 m² en is gelegen op de derde verdieping van het gebouw. Het biedt plaats aan maximaal 4 gasten en beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers. De woon- en eetkamer vormt het hart van het appartement en is voorzien van een eettafel en een flatscreentelevisie. De eerste slaapkamer is ingericht met een Frans bed van 160 cm bij 200 cm en heeft een eigen badkamer met douche en toilet. De tweede slaapkamer is een ruim tweepersoonsbed van 180 cm bij 200 cm en beschikt over een badkamer met bad en toilet. De open keuken is geïntegreerd in de woonruimte en bevat een kleine bar.

    Voorzieningen

    De keuken is uitgerust met een oven, een vaatwasser, 4 keramische kookplaten, een broodrooster, een waterkoker, een vriezer, een elektrisch koffiezetapparaat voor Nespresso-capsules (beschikbaar tegen meerprijs), een stoomoven, een raclettegrill en een fondueset met chinoise en kaasfondue. Een wasmachine staat ter beschikking. Het appartement beschikt over verwarming. De woon- en eetkamer is voorzien van een flatscreentelevisie. Wi-Fi is gratis beschikbaar. Huisdieren zijn welkom, met een maximum van 1 huisdier of hond.

    Overige informatie

    Het appartement is gelegen aan de straatzijde van het gebouw. "Chesa Enania" is een rookvrij appartement in een rookvrij gebouw. Er is geen parkeerplaats of garage bij het appartement inbegrepen. Openbare garageparkering is beschikbaar in de omgeving tegen een geschatte kostprijs van CHF 140 tot 190 per week. Er is geen fietsenberging in het gebouw.

    The following might be to be paid extra: Babybed, Borgsom in contanten of credit card, Buggy, Huisdier, Tafelzitje, Toeristenbelasting.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een spa
  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Paardrijden in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 110 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor hoge kinderstoel: CHF 5.38 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in St. Moritz. Geniet van de prachtige natuur bij St. Moritzersee en Ela Natuurpark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Rhätische Bahn en Ovaverva Zwembad en Spa. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa om te ontspannen en voor paardrijden om je in te spannen. Bekijk onze reisgids voor St. Moritz
Meer appartementen in St. Moritz
Kaart
Saint Moritz, Grisons

In de buurt

  • Een berg bedekt met sneeuw, met een bebost dal.
    Engadin-vallei
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een stenen kerk met een hoge klokkentoren en een berg op de achtergrond.
    Schiefe Turm St. Moritz
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een bergstad bedekt met sneeuw, met een meer en beboste bergen op de achtergrond.
    St. Moritzersee
    6 min. wandelen - 0.4 km
  • Een rode trein op een stenen brug met vlaggen.
    Rhätische Bahn
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Chesa Futura
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station St. Moritz - 10 min. wandelen
  • St. Moritz (SMV-Samedan) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Pier 34
    9 min. wandelen
  • Kulm Country Club Bar
    5 min. wandelen
  • Bobby's Pub
    5 min. wandelen
  • Chesa Veglia
    3 min. wandelen
  • La Gondla
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cosy apartment for 4 guests with WIFI, TV and pets allowed?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cosy apartment for 4 guests with WIFI, TV and pets allowed inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cosy apartment for 4 guests with WIFI, TV and pets allowed uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cosy apartment for 4 guests with WIFI, TV and pets allowed?

Dit appartement in St. Moritz ligt op 10 minuten wandelen van Engadin-vallei en St. Moritzersee. Chesa Futura en Schiefe Turm St. Moritz liggen op enkele stappen afstand. Station St. Moritz ligt op 10 minuten wandelen.