Gehele woning·Particuliere eigenaar
La Chenaie ( 2C )
Vakantiehuis voor families in Sorges-et-Ligueux-en-Périgord, met een buitenzwembad
Fotogalerie voor La Chenaie ( 2C )





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hunter's cottage
Hunter's cottage
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Sorges et Ligueux en Périgord, Dordogne
In de buurt
Kathedraal van Perigueux25 min. rijden - 21.9 km
Parc naturel régional Périgord Limousin26 min. rijden - 30.5 km- Musée de la Truffe6 min. rijden - 6.2 km
- Office de Tourisme du Perigueux25 min. rijden - 22.3 km
- Abdij van Brantome32 min. rijden - 34.2 km
Lokaal vervoer
- Station Negrondes - 13 min. rijden
Restaurants
- McDonald's11 min. rijden
- Bar La Luzerne Tabac16 min. rijden
- O Temps de Vivre12 min. rijden
- Relais 2110 min. rijden
- Emery Frères18 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over La Chenaie ( 2C )
Beoordelingen
10








