Brod Hotel bevindt zich in Lozenets, een wijk in Sofia, en ligt in een winkelbuurt. Skilift van Simeonovo en Dragalevski Klooster zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Paradise Centrum en Sofia Ring Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Borisova Gradina-park of Winterpaleis van de Sport. Bekijk onze reisgids voor Sofia
66 Simeonovsko Shose Blvd, Sofia, 1700
In de buurt
Borisova Gradina-park
11 min. wandelen - 1.0 km
Hristo Botev Sporthal
5 min. wandelen - 0.5 km
Dierentuin van Sofia
10 min. wandelen - 0.9 km
Winterpaleis van de Sport
12 min. wandelen - 1.0 km
Tokuda Hospital
4 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Ovcha kupel Metro Station - 10 min. rijden
Sofia Sever Station - 14 min. rijden
Sofia (SOF) - 21 min. rijden
Restaurants
Сиен Уей
10 min. wandelen
Mangi & Piangi
7 min. wandelen
Bat Miro’s Pancakes
10 min. wandelen
Сладкарница Неделя (S Line)
11 min. wandelen
ЛапаДунди
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Brod Hotel
Hotel in Lozenets
Overweeg een verblijf bij Brod Hotel en geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een vergaderruimte
Een receptieruimte, een pool- of biljarttafel en barbecues
Bagageopslagruimte, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Brod Hotel hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies met kabelzenders
Gratis kinderbedden, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Meer
Klamboes
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.33 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.02 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 15.33 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Brod Hotel
Brod Hotel Sofia
Brod Sofia
Hotel Brod
Brod Hotel Hotel
Brod Hotel Sofia
Brod Hotel Hotel Sofia
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Brod Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Brod Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Brod Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Brod Hotel?
Dit hotel ligt in Lozenets, op 15 minuten wandelen van Dierentuin van Sofia en Borisova Gradina-park. Ook Winterpaleis van de Sport en Paradise Centrum liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Brod Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
6,6
Locatie
8,2
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 32 van 104 beoordelingen
10 - Uitstekend
32
Gastenscore: 8 - Goed. 45 van 104 beoordelingen
8 - Goed
45
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 104 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 104 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 104 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
8/10 – Goed
Hendrik
30 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goede keus
prima hotel. De luxueuzere kamers zijn slechts een beetje duurder, maar dan heb je ook een complete zithoek erbij et koelkast. Ruime bedden met goede matrassen.Zelfs een bad. Genoeg warm water. helaas geen koffieservice. Hotel ligt aan een drukke weg buiten het centrum. Kwartier met de taxi voor 5 euro is te doen.In het centrum betaal je een stuk meer voor kleine kamers hebben we gemerkt. Uitgebreid ontbijtbuffet is prima.
Hendrik
3 nachten verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed hotel
van te voren je transfer bevestigen anders wordt je niet opgehaald.
verder goed hotel,vriendelijk en behulpzaam personeel.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Noor
12 sep 2022
Positief: Comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Noor
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Petar
8 jun 2022
Positief: Personeel en service
Overall not a bad place to stay considering the price they offer. but the amenities are not in sparkling from cleanliness, but survivable without any life risky garbage or dirt in the room, the positive thing was it is really quiet, private, no one bothers you. The minibar was refilled on daily basis, although when I checked out if I wasn't stupidly truthful, I could get away with smaller bill, as they haven't kept a correct record of what I have used .
there was absolutely no shops or caffe's around in a distance of 10-15min. walk... I had to order food from a local restaurant although it was mentioned that in the hotel was a restaurant and bar, but it was opened only for breakfast.
I can keep on going and going, but if you look for a cheap few day sleepover ... it is a good place to stay.
Petar
3 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Dejan
16 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3* hotel with free parking!
Overall, good for the price paid. Bus 102 stops quite nearby and takes you downtown. The breakfast was average and could be a bit better (only one type of bread served). If you just pass through Sofia and need a place to stay overnight this is a good choice.
Dejan
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Dimitar
Reisde met familie
12 dec 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dimitar
1 nacht verbleven in december 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
26 sep 2021
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Ivelin
Reisde met familie
12 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The description exactly matches the reality
If you are looking for outside city centre reasonable priced hotel with good breakfast ... That's a good choice.
I don't think anyone can be disappointed unless expecting 5* experience in a proper 3*+ hotel.
Ivelin
1 nacht verbleven in september 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
18 okt 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
18 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
At man ikke kunne afbestille det da jeg blev syg og ikke kunne tage af sted
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Gilles
17 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gilles
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
IORDANIS
15 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Διαμονη στο Brod Hotel
Καλη εξυπηρετηση. Το δωματιο πολυ καλο με ολες τις ανεσεις. Το συστηνω ανεπιφυλακτα.
IORDANIS
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Ivaylo
15 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good for the price
Rooms are very spacious (something unusual for European hotels ). The furnishing was good, with king size bed (also not common in smaller hotels in Europe) and sofa that looked like it turns into bed. Bathtub was large, but no curtain means flood after every shower. It is on a busy main street and the noise from the cars could be heard even though our room was facing the back (parking lot). Couldn't get the wifi to work.
Ivaylo
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Mansour
11 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mansour
1 nacht verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Emiliya
11 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The most important - private parking for the hotel. Great location - not so in town, but close, calm and quiet. Standart breakfast. The hotel is very clean, the staff is nice and it's my preferred place to stay if coming with the car. For the kids is also very nice.
Emiliya
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was quiet and spotlessly clean. The staff were friendly and helpful. There was a good variety of choice for the breakfast.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 nov 2018
Negatief: Netheid, comfort kamer
Ho scelto questo hotel perchè potevamo raggiungere a piedi il luogo del nostro appuntamento.
Il personale della hall è stato gentile fin da subito, ma una volta entrati in camera...
Siamo arrivati la sera, la moquette aveva conosciuto in passato migliore pulizia, i cuscini puzzavano, avevano federe piccole rispetto agli stessi, e una federa era anche strappata. Il frigo era sporco all'interno.
La mattina ci siamo alzati e abbiamo fatto la doccia, al ritorno la sera abbiamo trovato la vasca da bagno così come l'abbiamo lasciata (con i capelli dentro) per terra in bagno c'erano gli stessi capelli caduti la mattina.
Inoltre è la prima volta che rimango senza carta igienica e senza avere un rotolo di scorta.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2018
8/10 – Goed
Søren
6 nov 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Søren
5 nachten verbleven in oktober 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
25 okt 2018
Positief: Personeel en service
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2018
6/10 – Redelijk
Jagdish, UK
18 sep 2018
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Decent hotel near airport and city centre
Decent hotel but could be better, helpful staff, has a car park, room was adequate, a/c worked, good WiFi, ok choice at breakfast but repeatedly luke warm, hotel lacked a bar, no gym/spa but ok for the price.
Jagdish
7 nachten verbleven in augustus 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Harry, France
14 sep 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gamble that did not pay off
I had seen the mixed reviews, but from 1 star to 5 and decided it was worth the risk. Car parking was good and checked in OK. However, we soon realised the air con wasn't working in our room. Next morning asked the middle aged receptionist with short dark hair to get the air con sorted out because we had an uncomfortable night, sweaty and too warm. With the traffic noise all night from outside, we had to leave the bedroom window slightly open to get some air. The receptionist pulled a face and said it was 'not very hot weather and air con was not needed. She pulled an agonised look on her face but agreed to get the air con looked at. On our return in the early evening the air con had not been looked at to our disbelief. We tried to cope with it but I had to go and see reception again. The same woman again pulled the same face and said 'it is not hot weather'. She said she hadn't got anyone in but anyway nobody was around to look at it. I told her this was not good enough and she finally told me she could only move us to another room, unlike earlier when she told us no other rooms were available. In the next room, the air con was actually working, and we which she demonstrated and the bathroom fan was not noisy to the point of distraction, and like the other room. We were relieved to have some comfort in our room and the new room, being to the side of the hotel, was slightly less noisy with traffic. This was not it though as I realised there was only one glass in the room!
Harry
4 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Alex, London
14 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Cheap and cheerful
It's a simple three star hotel, and it's clearly visible with room size, limited facilities and simple food, but it's clean, all things promised are in place. Good enough if you need a bed to sleep and a simple breakfast.
Alex
1 nacht verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Dominique
22 aug 2018
De passage à Sofia
Dominique
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Boyan
18 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sofia
There was a parking in that crowded part of the city for hotel guests only. Everything in the hotel was new and nice looking
Boyan
1 nacht verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer