TOWN PLACE STUDIO ligt in Snyder. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Towle Memorial Park, Scurry County Museum en Sammy Baugh Golf Course. Bekijk onze reisgids voor Snyder
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een wasserij, een tuin en barbecues. Er is zowel gratis continentaal ontbijt, als gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes, gratis parkeerplaatsen en een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven. Een picknickplaats en een automaat zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Een bed met pillowtop en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals een zitruimte en een koelkast. Wekelijkse schoonmaakservice.
TOWN PLACE STUDIO heeft 51 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een gratis krant en gratis flessenwater. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus en keukeneilanden. Alle bedden met een pillowtop-matras hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een bad met een diep bad en gratis toiletartikelen.
In dit aparthotel in Snyder is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Elke smart-tv van 55 inch heeft premium kabelzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 09.00 uur
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
1 privébadkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Smart-tv van 55 inch met premium kabelzenders
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: USD 15 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Borgsom: USD 200 per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Hardhouten vloer in de kamer
Helling bij de hoofdingang
Luisterhulpmiddelen
Luisterhulpmiddelen in vergaderruimtes
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke fitnessruimte
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Visuele alarmen in de gangen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Gratis dagelijkse kranten
Gratis mineraalwater
Kluisjes
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een ziekenhuis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
51 units
Geluiddichte muren
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 23.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [1501 E Coliseum Dr].
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per dag, naast een borgsom van USD 200 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: USD 200 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
TOWN PLACE STUDIO Snyder
TOWN PLACE STUDIO Aparthotel
TOWN PLACE STUDIO Aparthotel Snyder
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij TOWN PLACE STUDIO?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van USD 200 per verblijf en een toeslag van USD 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij TOWN PLACE STUDIO?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij TOWN PLACE STUDIO van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij TOWN PLACE STUDIO inchecken?
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij TOWN PLACE STUDIO uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt TOWN PLACE STUDIO een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is tussen 06.00 uur en 19.00 uur een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat TOWN PLACE STUDIO?
Dit aparthotel in Snyder ligt op 4,5 km van Towle Memorial Park en op 10 km afstand van Scurry County Museum en Sammy Baugh Golf Course. Ook Heart of West Texas Museum en Ruddick Park liggen op 40 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over TOWN PLACE STUDIO
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
6,8
Voorzieningen
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 25 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 25 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 25 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 25 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 25 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Stefanie
Zakenreiziger
25 nov 2025
Negatief: Voorzieningen
First the staff questioned the credit card on file and wanted a second credit card on file which is ridiculous.
Second, there was NOT BREAKFAST! Breakfast was to be included and there was nothing.
And third, the stove in the studio did not work so i could not cook the food i brought with me.
And last, there wasnt any soap in the shower!
I am very unhappy with the service, and very disappointed in the stay we had.
Stefanie
1 nacht verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Diane
6 nov 2025
Diane
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Cherry
26 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The check in process took about 15 minutes. I could barely understand what the guy was saying. I was basically talking to a screen. It was an easy process but took longer than I’m usually used to.
The room was wonderful. I liked the fridge and kitchen. There was also a stove with pots and pans.
The only downside was that the room was heavily scented with fragrance oil and laundry detergent. I’m allergic to synthetic fragrance. Also, the sheets were too scented and the pillows were too hard.
Other than that everything was to my liking.
Cherry
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Anita Meyer
13 jul 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
There was no coffee pot in the room.
The floor had not been swept or mopped. There were dirty clothes in the dresser left by previous guest. I believe the web sight stated continental breakfast, there was none. And of all things check in and all dealings was with someone in another country via a kiosk!
Anita Meyer
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Matthew
Zakenreiziger
20 mei 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Has kitchen
Matthew
5 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
7 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Angelica
Reisde met familie
5 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Angelica
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Milaya
26 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Limpieza ,comodidad ,rapidez del servicio
Milaya
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Abbas
Zakenreiziger
9 okt 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Beds weren't very comfortable & property overall was unclean.
Abbas
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Mark
Reisde met familie
7 okt 2024
Positief: Netheid
Like a scene out of a Paul Verhoven film
If you ever stay at this property, you will know exactly what that means. Check in is via a kiosk with an agent overseas. Never experienced anything like that but it was ok. They have worked hard to make this into a clean, safe, and comfortable hotel experience. It was quite nice EXCEPT for the horrible smell emitting from one of those plug in scent things with liquid in a reservoir. It would send a skunk running. We unplugged it and bagged it but the smell stayed with us. Note to owner: Please try something else. It was quiet and comfortable. Room was completely overhauled except for the bathtub.
Mark
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Roy
18 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place
Roy
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Michelle
Zakenreiziger
24 aug 2024
It was ok, the pillows were hard, rooms need updating, no way to checkout
Michelle
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Tina
14 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place
Tina
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Emanuel
Zakenreiziger
21 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Emanuel
5 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Holly
Zakenreiziger
20 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Holly
1 nacht verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Kim
Reisde met familie
12 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Disappointed
Everything is done by Kiosk. No real person. Key didn’t work first time so had to go back to Kiosk to get a new one. No towels or shower curtain in room. When we went to Kiosk for third time to ask for some we were told housekeeping would not be in until next day and that we would have to wait until then for towels and curtain. WTH!!
Kim
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Emanuel
30 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Emanuel
7 nachten verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Barbara
30 apr 2024
Barbara
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Emanuel
Zakenreiziger
21 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Emanuel
7 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Emanuel
Zakenreiziger
20 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Emanuel
5 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Justin
24 mrt 2024
Justin
7 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten