dit appartement ligt in de buitenwijken en in een staatspark in Sligo. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Lough Gill en Garavogue River Walk. Daarnaast kun je ook The Niland Gallery en The Model bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Sligo Riding Centre en Funnybones zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sligo
Dit rookvrije appartement beschikt naast een fitnesscentrum over een snackbar/deli en conferentieruimtes. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een wasserij, een spelletjesruimte en hulp bij uitstappen/tickets zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl een eetruimte en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus en eettafels. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Bakplaat
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 24 per dag
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Receptie met beperkte tijden
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
In de buitenwijken
In een staatspark
Dingen om te doen
Kajakken
Spelletjesruimte
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 4 september tot 15 mei.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 24.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 24.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Ierland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
St Angela’s Lakeside Sligo
ST ANGELA'S LUXURY APARTMENTS
St Angela’s Lakeside Aparthotel Sligo
St Angela’s Lakeside Aparthotel (SALA)
St Angela’s Lakeside Aparthotel Apartment
St Angela’s Lakeside Aparthotel Apartment Sligo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij St Angela’s Lakeside Aparthotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij St Angela’s Lakeside Aparthotel?
Vandaag, 22 apr. 2026, kost een verblijf bij St Angela’s Lakeside Aparthotel van één nacht voor twee volwassenen op 22 mei 2026 min. € 189, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij St Angela’s Lakeside Aparthotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij St Angela’s Lakeside Aparthotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat St Angela’s Lakeside Aparthotel?
Dit appartement ligt in een staatspark, op 4,7 km van Parke's Castle en op 4,8 km van Rose of Innisfree. Ook Lough Gill en The Niland Gallery liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over St Angela’s Lakeside Aparthotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,4
Voorzieningen
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 53 beoordelingen
10 - Uitstekend
31
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 53 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 53 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 53 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 53 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Lisa
Reisde met familie
8 sep 2025
Positief: Netheid
Bit of a trek from car park to the rooms, even using the lift need to carry luggage or groceries up stairs.
Room doors are very heavy and 7 year old couldn't open them himself. Otherwise accommodation was comfortable and clean, with spectacular views.
Lisa
3 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Debra
Reisde met partner
7 sep 2025
Nowhere in the property description says this is a dorm room. Spartan at best. No one at check in that knew what to do, manager had left for the weekend and couldn’t be reached. No one at the “light breakfast “ area at 8:30 even though breakfast was promised from 8-10 a.m.
Debra
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
stephen
1 sep 2025
Positief: Netheid
very quiet. lovely
stephen
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Martin
Reisde met familie
30 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Beautiful spot and good rooms
We booked family appartment. The location is beautiful beside a lake and 10min from Sligo (though view marred by some portakabins).Appartments very good condition. One issue - the room doors have very strong springs so they slam shut VERY nosily all the time -ony negative. All the staff are E. European. Mattress a bit soft.
Martin
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Stephanie
Reisde met familie
30 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely location on Lough Gill and only a short drive into Sligo Town. Was disappointed with the service of some of the staff who were quite abrupt and not very helpful. Edward the maintenance worker was very friendly and did a good job in fixing a broken window frame.
Stephanie
7 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Elena
Reisde met een groep
29 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a disappointing stay at this hotel. The room was infested with bugs, which made it impossible to relax. Additionally, the furniture was outdated and worn, with creaky beds and chipped tables that looked decades old. The overall experience felt unclean and neglected. The only good thing was a gorgeous view of a lake.
Elena
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Cecilia
20 aug 2025
Negatief: Netheid
Accueil horrible une dame qui est totalement désagréable sous prétexte qu’on lui demande de parler doucement pour comprendre l’anglais. Elle refuse d’utiliser le traducteur, nous ne sommes pas les biens venus. Madame lève les yeux au ciel, souffle. Elle nous a interdit de faire une machine à laver nous n’avons pas compris pourquoi ? Mais heureusement un monsieur du staff a été très gentil avec nous et nous a autorisé à faire une lessive.
Cela ma complètement gâché la soirée. C’est la première fois que cela m’arrive.
Cecilia
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Abdul
Reisde met familie
15 aug 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Abdul
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
sara
Reisde met familie
10 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura molto ben tenuta non me lo aspettavo Siamo in cinque e abbiamo tre camere ciascuno con il proprio bagno in camera, un bel soggiorno atrezzato di tutto
sara
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Lorna
Reisde met familie
1 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing views. Used as a base for a wedding in town and it was perfect.
Lorna
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Pete
Reisde met familie
29 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious 2 bed apartment with welcome separate living area. 10 minute drive to Sligo. Shame we couldn’t order the weather.
Pete
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Bradley
Reisde met een groep
28 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jenmarg2025
Amazing views. A good stop over place a little out of town.
Bradley
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
18 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very good
John
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Andrew
Reisde met familie en kleine kinderen
25 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great family stay, a little dated but overall very nice. Rooms were comfortable and apartment was very spacious and clean. Staff were friendly and helpful. Some nice trails nearby and stunning views. Close by to Sligo and other areas, plus regular bus if you want to leave the car
Andrew
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
ANTHONY
Reisde met familie
19 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great location would use it again
Used it as a base for a few days to explore Sligo. Staff were helpful, the on site shop was handy for items. The apartment was great with superb views of the lake. Beds were comfortable, the apartment had all the essentials.
ANTHONY
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Guy
Reisde met familie
17 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing staff, great location and great for families!
Guy
13 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
thierry
Reisde met familie
10 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Allez-y les yeux fermés. Nous recommandons.
Excellent séjour dans cette résidence étudiante à quelques kilomètres de Sligo, très bien entretenue, magnifique vue sur le lac Gill, personnel agréable, voiture obligatoire.
thierry
5 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Monia
10 aug 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Monia
2 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Alexander von
Reisde met familie
2 aug 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Etwas heruntergekommene Unterkunft mit einem schlechten Preisleistungsverhältnis
Alexander von
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Daniel
Reisde met familie
26 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
No frills large accommodation
The apartments are a really decent size. Good internet, also have amazing views of the lakes. Only issues are that there's not much around, Sligo is a 10 minute drive away, but the local onsite shop has essentials and staff are really helpful. TV was pretty slow to respond to the remote, but kitchen was well stocked.
Daniel
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Gareth
Reisde met een groep
2 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, large apartment with everything you need, staff we're friendly and very helpful, will definitely be staying again.