Aparthotel
Selenunda
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen in Skopelos
Fotogalerie voor Selenunda





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Studio laden

Studio
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Televisie
Een plafondventilator
Een privébadkamer
Een haardroger
Alle foto's voor Familie appartement laden

Familie appartement
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Televisie
Een plafondventilator
Een privébadkamer
Een haardroger
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Selenunda ligt in Skopelos. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Skiathos. Ga naar Strand van Achladies en Strand van Koukounaries als je liever de natuur intrekt.

Loutraki - Port Of Glossa, Skopelos, Skopelos Island, 37004
In de buurt
- Strand van Agios Ioannis - 7 min. rijden - 4.5 km
- Kastani-strand - 22 min. rijden - 9.7 km
- Panormos-strand - 25 min. rijden - 13.5 km
- Haven van Skopelos - 31 min. rijden - 18.3 km
- Strand van Agnontas - 34 min. rijden - 19.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pan Bar - 31 min. rijden
- Blo - 33 min. rijden
- Linarakia Cafe Restaurant - 29 min. rijden
- Aramis - 4 min. wandelen
- O Nikos Restaurant Panormos - 30 min. rijden
Over deze accommodatie
Selenunda
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen in Skopelos
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een bibliotheek en hulp bij uitstappen/tickets. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een tuin, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie. Elk aparthotel heeft gratis wifi en een televisie. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een keukeneiland. Een regendouche, een plafondventilator en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Selenunda heeft 21 kamers met een haardroger en gratis toiletartikelen. De keukens beschikken onder meer over een koelkast en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche. In dit aparthotel in Skopelos is wifi gratis. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Gelijkaardige accommodaties

Azalea Studios
Azalea Studios
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Parkeerplaatsen beschikbaar
8.4 van 10, Zeer goed, 89 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Selenunda
Selenunda Aparthotel
Selenunda Aparthotel Skopelos
Selenunda Skopelos
Selenunda Skopelos
Selenunda Aparthotel
Selenunda Aparthotel Skopelos








