Gehele woning·Particuliere eigenaar
Villa eco Electra
Fotogalerie voor Villa eco Electra





Gehele woning
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4102 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Olive Grove Villas with Private Pools
Olive Grove Villas with Private Pools
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Parking inbegrepen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief verjaardagsfeesten) met max. 8 zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
Seniorengemeenschap.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House
Villa eco Electra Villa
Villa eco Electra Sithonia
Villa eco Electra Villa Sithonia
Over deze buurt
Nikiti, Central Macedonia
In de buurt
- Lagomandra-strand3 min. rijden - 2.3 km
- Kalogria-strand6 min. rijden - 4.9 km
- Haven van Nikiti18 min. rijden - 15.2 km
- Lagonisi Beach23 min. rijden - 21.2 km
- Secret Paradise Nudist Beach43 min. rijden - 33.1 km
Restaurants
- Brunch Brothers9 min. rijden
- origano9 min. rijden
- Bokeh21 min. rijden
- Dimitri8 min. rijden
- Elea Village pool bar12 min. wandelen



