Fotogalerie voor Villetta in Brema - Italian Homing





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 5 70 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.80 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 017179-LNI-00132, IT017179C2TSQ7BY2R
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villetta in Brema - Italian Homing Sirmione
Villetta in Brema - Italian Homing Apartment
Villetta in Brema - Italian Homing Apartment Sirmione
Over deze buurt
Villetta in Brema - Italian Homing ligt in Sirmione. Bezoek Castello Scaligero, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek naar enkele van de populaire attracties van het gebied, zoals Gardaland en Gardaland SEA LIFE Aquarium. Movieland en Canevaworld Aquapark mag je zeker niet missen.

Sirmione, BS
In de buurt
- Terme Virgilio - 17 min. wandelen - 1.5 km
- Castello Scaligero - 5 min. rijden - 3.5 km
- Santa Maria Maggiore - 5 min. rijden - 3.5 km
- Aquaria spa en wellnesscentrum - 6 min. rijden - 3.9 km
- Grotte di Catullo - 8 min. rijden - 4.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Kento Cafē - 11 min. wandelen
- Trattoria Antica Contrada - 13 min. wandelen
- Ristorante L'Incontro - 12 min. wandelen
- Bistrot Grill da Pier - 11 min. wandelen
- Damm atra' - 12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villetta in Brema - Italian Homing
Beoordelingen
8,0
Zeer goed
2 externe beoordelingen