Ocean Suite 13 ligt direct voor het strand van The Blue Bay Beach and Golf Resort. Een van de beste locaties voor een vakantie op Curaçao!
De toegang tot het strand en het gebruik van de strandstoelen zijn inbegrepen!
De Ocean Suite is een ruim appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers. Er is een volledig uitgeruste keuken, een woonkamer en een groot balkon.
Op het strand vindt u 2 restaurants, een strandbar en een duikschool. Alles op enkele minuten lopen!
De perfecte plek voor uw vakantie!
De ruimte
De Ocean Suite is ruim opgezet en heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, een keuken, een woonkamer en een balkon.
Ocean Suite 13 bevindt zich op de tweede verdieping van het blauwe gebouw.
Er is airconditioning in de slaapkamers, in de woonkamer en in de keuken.
Er zijn horren voor de ramen in de slaapkamers.
De keuken is uitgerust met: een vaatwasser, een fornuis, een afzuigkap, een koffiezetapparaat, een waterkoker (filter en Nespresso), een combinatie oven/magnetron, een broodrooster en een blender.
Er is warm water, en in een aparte ruimte staan een wasmachine en een droger.
Bad- en strandhanddoeken liggen voor u klaar, en bij een verblijf van 7 nachten of langer vindt er een tussentijdse schoonmaak plaats, met verse handdoeken en beddengoed.
Op het balkon staan een plafondventilator, een zonnescherm, stoelen, strandbedden en een eettafel.
Gratis snel wifi.
Een grote smart-tv met een Fire Stick met live kanalen wereldwijd, Netflix, enzovoort in de woonkamer.
Er is een lift in het gebouw (en een trap) en gratis parkeren voor de ingang (aan de achterzijde van het gebouw).
Toegang voor gasten
De Ocean Suite is helemaal van u!
Uiteraard staan wij klaar wanneer u vragen heeft of in geval van calamiteiten.
Goed om te weten
- Toegang tot het strand en het gebruik van de strandstoelen zijn inbegrepen
- Bad- en strandhanddoeken, beddengoed en keukenlinnen.
- Bij een verblijf van 7 nachten of langer in de Ocean Suite vindt er een tussentijdse schoonmaak plaats
met verse (strand)handdoeken en beddengoed.
- Er is handzeep, maar geen shampoo of conditioner
- Gratis snel WIFI
- Een smart-tv met Amazon Firestick (live tv uit Europa, de VS en Canada) in de woonkamer
- Het gebruik van 1 m3 water en 40 kWh elektriciteit per dag is inbegrepen. Dat is een gemiddeld verbruik. Gebruikt u meer, dan moet ik u het extra verbruik in rekening brengen. Ga verstandig om met de airconditioners, want ze verbruiken veel stroom. Zo blijft u binnen het inbegrepen verbruik.
- Bij aankomst vindt u alle basisbenodigdheden, zoals toiletpapier, vaatwastabletten, peper, zout, koffie en meer. Mocht u door de voorraad heen zijn, dan vult u deze zelf aan indien u meer nodig heeft.
- Alle stopcontacten zijn 220V en Europees. Maar wij zorgen voor adapters voor u! Heeft u zelf adapters, neem ze dan gerust mee, dan heeft u zeker genoeg.
- Voor € 30 (voor het hele verblijf) verhuren wij een babybedje en/of kinderstoel. Laat het ons weten wanneer u deze nodig heeft, dan zorgen wij dat deze klaarstaat bij aankomst.
dit appartement ligt aan het strand in Sint Michiel. Verken de plaatselijke natuur bij Blue Bay en Blauwbaai. Scheepvaartmuseum van Curaçao en L'Aldea Rainforest Mystery zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sint Michiel