Hotel Alkar ligt in het stadscentrum en in een provinciaal park in Sinj. Kamicak-fort en Fort Klis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Spilja Vranjaca en Cetina-kloof. Ook Alka-museum van Sinj en Historisch Gebied van Trogir zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals parachutespringen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Sinj
Vrlicka 50, Sinj, SPLITSKO DALMATINSKA, 21230
In de buurt
Haven van Split
42 min. rijden - 40.1 km
Boulevard van Split
43 min. rijden - 40.5 km
Kamicak-fort
5 min. wandelen - 0.5 km
Kerk van Onze-Lieve-Vrouwe van Sinj
5 min. wandelen - 0.5 km
Alka-museum van Sinj
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Split - 33 min. rijden
Split (SPU) - 55 min. rijden
Restaurants
Konoba Ispod ure
11 min. wandelen
Pizzeria Malo misto
5 min. wandelen
Caffe bar Crni Jure
10 min. rijden
Caffe Bar Saloon
4 min. wandelen
The Best
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Alkar
Hotel vlak bij Kamicak-fort
Hotel Alkar bevindt zich dicht bij Alka-museum van Sinj en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een droogkuis/wasserijservice. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van lokale en internationale gerechten. Gratis wifi in de kamer, een bar en conferentieruimte zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, beveiligde fietsenstalling en een receptieruimte
Meertalig personeel, huwelijksservices en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 54 kamers hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Flatscreentelevisies van 43 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
2 restaurants
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Pizza and Wok bar
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Seizoensgebonden buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
151 vierkante meter aan conferentieruimte
2 vergaderruimtes
Buiten
In een provinciaal park
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deuropeningen op rolstoelbreedte
Dun tapijt in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Handdouche
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1979
Receptieruimte
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal, de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 0.93 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.47 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.33 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.67 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 87728956905
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Alkar Sinj
Alkar Sinj
Hotel Alkar Sinj
Hotel Alkar Hotel
Hotel Alkar Hotel Sinj
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Alkar over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Alkar?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Alkar van één nacht voor twee volwassenen op 11 apr. 2026 min. € 159, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Alkar?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Alkar inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Alkar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Alkar een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Hotel Alkar?
Dit hotel ligt in het centrum van Sinj, op 10 minuten wandelen van Kamicak-fort en Alka-museum van Sinj. Ook Fort Klis en Spilja Vranjaca liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Alkar
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
9,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 55 beoordelingen
10 - Uitstekend
28
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 55 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 55 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 55 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 55 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Jesper
Reisde met partner
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel!
Jesper
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Karel
Reisde met een groep
27 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Karel
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nicole
15 sep 2025
Nicole
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Deborah
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour mitigé
Bel hôtel avec jolie piscine. Chambre très propre. Et quand elle est rénovée elle est très jolie. Bon petit déjeuner.
Mais malheureusement des désagréments le week-end… mariage, baby shower. Beaucoup de monde, beaucoup de bruit… du coup on ne profite pas de l’hôtel.
D’ailleurs le lundi nous avons eu l’impression d’être dans un autre hôtel. Et nous avons apprécié car l’hôtel est agréable.
Frigo qui ne fonctionne pas dans la chambre.
Deborah
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Anja
Reisde met familie
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben das Hotel als Zwischenstop gebucht und waren angenehm überrascht. Sehr schönes Hotel mit Pool zum verweilen. Zimmer sehr schön auch zu dritt genügend Platz. Frühstück reichlich und abwechslungsreich . Für jeden etwas dabei, kleine Bars in der Nähe. Restaurant im Hotel sehr gut.
Anja
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
21 aug 2025
Thomas
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Ruohong
19 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wifi does not work
Ruohong
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Fabio, Sacile
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very kind and helpful. Excellent breakfast and price
Fabio
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Frane Domagoj
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel for realistic price
Frane Domagoj
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Egon
Reisde met een groep
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra hotel god frokost
Egon
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Marja
27 jul 2025
Marja
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Adriana
9 jul 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ich kann es nicht empfehlen.
Leider war unser Hotelaufenthalt nicht der angenehmste.
Der Teppichboden im Zimmer hat schon bessere Zeiten gesehen.
Obwohl in der Zimmerbeschreibung Parkblick angegeben war, bot das Zimmer tatsächlich Blick auf das Dach des Restaurants. Schlimmer noch: In diesem Restaurant fand eine Hochzeitsfeier statt, bei der bis 3:50 Uhr morgens laute Musik lief. Danach räumte das Personal noch zehn Minuten die Tische ab, sodass wir um 4:00 Uhr morgens einschliefen.
Selbst bei geschlossenem Fenster und zugezogenen Vorhängen lief nicht nur die Musik, sondern auch die blinkenden Lichter der Feier.
Das war wirklich schlechtes Management. Da sie von der Feier wussten, hätten sie uns ein anderes Zimmer, selbst mit Upgrade, auf der anderen Seite des Hotels geben sollen (gemessen an den Parkmöglichkeiten und dem Frühstück war es definitiv nicht ausgebucht).
Wir hatten Sinj gebucht, weil es eine ruhige Stadt ist. Wir waren auf einer langen Autofahrtreise; am nächsten Tag waren wir erschöpft und hatten weitere 10 Stunden Fahrt vor uns.
Natürlich habe ich auf dem Rückweg ein anderes Hotel gebucht.
Adriana
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Jose Fernando
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Instalações muito boas, quarto confortável, café da manhã bom. No dia 05jul25 no café da manha, haviam moscas gigantes sobre os alimentos. Único inconveniente.
Jose Fernando
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Elena
Reisde met partner
20 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
We didn’t get a new room but it still was clean ! Staff friendly
Elena
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Andrei
16 sep 2024
Andrei
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Giulia
1 sep 2024
Giulia
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
PAWEL, Algonquin
Reisde met partner
25 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and clean
PAWEL
1 nacht verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Bruno
Reisde met een groep
23 aug 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel em boa localização em Sinj, no caminho para a Split. Quartos estavam em qualidade muito ruim, com aletas do ar condicionado quebradas, banheiro com pontos estragados. Não é um hotel para voltar.
Bruno
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Ilkka
19 aug 2024
Ilkka
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Arturo
Reisde met familie
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Arturo
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Lucía
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo correcto
Lucía
2 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
kevin
15 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
kevin
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Hanspeter
13 aug 2024
Hanspeter
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Danijela
Reisde met familie
30 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Danijela
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Paulus
Reisde met familie
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer