Beautiful renovated apartment in Alameda by RentalSevilla
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Een wasmachine, een televisie en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Flexible check-out available (contact host to arrange)
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De uitchecktijd is flexibel. Contacteer de accommodatie tijdig om de nodige afspraken te maken. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/SE/005260
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
hogariumrentalssl_150
Over deze buurt
dit appartement ligt in Casco Antiguo, een wijk in Sevilla. Kathedraal van Sevilla en Metropol Parasol zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Plaza de España. Ga naar Olympisch Stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Isla Magica-attractiepark, een topattractie die je zeker niet mag missen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful renovated apartment in Alameda by RentalSevilla?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful renovated apartment in Alameda by RentalSevilla inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Waar staat Beautiful renovated apartment in Alameda by RentalSevilla?
Dit appartement ligt in Casco Antiguo, op 10 minuten wandelen van Palacio de los Marqueses de la Algaba en Metropol Parasol. Ook Kathedraal van Sevilla en Isla Magica-attractiepark liggen op 2 km afstand. Plaza Nueva Tramhalte ligt op 16 minuten wandelen en naar Archivo de Indias Tramhalte is het 21 minuten wandelen.
Beoordelingen over Beautiful renovated apartment in Alameda by RentalSevilla