Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Casa Isolada na Serra da Arrábida
Deze rookvrije cottage beschikt over een wasserij. Deze cottage heeft een wasmachine en 2 badkamers.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de cottage: wifi
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
3 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
3 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Setubal. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Klooster van Arrábida en Pelourinho de Setúbal. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Algodeia-park en KIP - Kartodromo Internacional de Palmela een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Setubal
Zijn huisdieren welkom bij Casa Isolada na Serra da Arrábida?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Casa Isolada na Serra da Arrábida inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Isolada na Serra da Arrábida uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Isolada na Serra da Arrábida?
Deze cottage in Setubal ligt op 4,3 km van Klooster van Arrábida en op 10 km afstand van Quinta da Califórnia en Jose Maria de Fonseca. Ook Wijnmakerij Bacalhôa en Parque Natural da Serra da Arrábida liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Casa Isolada na Serra da Arrábida