Fotogalerie voor Lovely apartment for 5 people with WIFI, A/C, TV, patio, pets allowed and parking





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 5 65 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT010059C2BQLO4CBU
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
193741001
Over deze buurt
dit appartement ligt in Sestri Levante. Bezoek culturele hoogtepunten Miniera di Gambatesa en Museo Attilio & Cleofe Gaffoglio. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel van Monleone en Kasteel van Villafranca. Sestri Levante Bowling en Parco Avventura Val di Vara zijn ook een bezoek waard.
Sestri Levante, Liguria
In de buurt
- Sestri Levante Bowling - 3 min. rijden - 2.2 km
- Riva Trigoso Strand - 6 min. rijden - 4.6 km
- Spiaggia di Portobello - 7 min. rijden - 4.7 km
- Baia del Silenzio - 7 min. rijden - 4.7 km
- Convento dell'Annunziata - 7 min. rijden - 4.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Briciole Bar | Mychef - 21 min. rijden
- Ristorante La Baia - 5 min. rijden
- Caffetteria delle fiabe - 17 min. rijden
- Osteria da Sergio - 4 min. rijden
- Bar snack - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Lovely apartment for 5 people with WIFI, A/C, TV, patio, pets allowed and parking
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.