Casa per Ferie Villa Pozzi ligt vlak bij een treinstation en aan een privéstrand in Sestri Levante. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Riva Trigoso Strand en Parco Mandela. Daarnaast kun je ook Miniera di Gambatesa en Museo Attilio & Cleofe Gaffoglio bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Sestri Levante Bowling en Parco Avventura Val di Vara zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals snorkelen of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sestri Levante
Een terras, een tuin en een bar verwelkomen je bij Casa per Ferie Villa Pozzi. Gratis wifi in de kamer en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
2 vergaderruimtes en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa per Ferie Villa Pozzi hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 3 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
Buiten
Aan een privéstrand
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1960
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 24 inch
Meer
Airconditioning
Bureau
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 november tot 30 november.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 3.00 per persoon
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa per Ferie Villa Pozzi
Casa per Ferie Villa Pozzi Inn
Casa per Ferie Villa Pozzi Inn Sestri Levante
Casa per Ferie Villa Pozzi Sestri Levante
Casa per Ferie Villa Pozzi Inn
Casa per Ferie Villa Pozzi Sestri Levante
Casa per Ferie Villa Pozzi Inn Sestri Levante
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa per Ferie Villa Pozzi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa per Ferie Villa Pozzi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa per Ferie Villa Pozzi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa per Ferie Villa Pozzi?
Dit pension in Sestri Levante ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Riva Trigoso Strand en Parco Mandela. Ook Punta Manara en Sestri Levante Bowling liggen op 3 km afstand. Station Riva Trigoso ligt op 15 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa per Ferie Villa Pozzi
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,4
Locatie
8,2
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 113 beoordelingen
10 - Uitstekend
29
Gastenscore: 8 - Goed. 52 van 113 beoordelingen
8 - Goed
52
Gastenscore: 6 - Redelijk. 25 van 113 beoordelingen
6 - Redelijk
25
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 113 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 113 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
25 sep 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Spookstadje, niets te beleven, ongezellig.
Ontbijt: slecht/faciliteiten, omgeving: slecht.+kramer met moderne badkamer.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Pieter en Christien, Sneek, Nederland
2 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
zeer schoon en eenvoudige kamer, super service
we hebben het heerlijk gehad, met onze huurauto naar het station was gemakkelijk te bereiken. Met de trein was alle - cinque terra, Genua, Lucca, Florence - goed te bereiken. Ook de kok in het hotel verdient zeker een bezoek. Heerlijk gegeten. Nadeel van het hotel dat het nogal gehorig was maar na een lange wandeldag werd je snel overmand door de slaap en had je er weinig last van. Prima prijs-kwaliteitverhouding.
Pieter en Christien
10/10 – Uitstekend
Renato Mario
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vacanza rilassante!
Struttura semplice ma completa di ogni comodità, pulita, situata in un luogo silenzioso e non lontano dal mare.
Il personale è stato molto accogliente e disponibile.
Renato Mario
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Vitalii
2 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An comfortable and cozy place, 100m from the free beach, situated in the heart of Genoveze Riviera. The rooms are clean, equipped with boxspring beds, there is also an optional breakfast. Sadly the grill restaurant didn't made it through the Coronavirus pandemics but once it was great. I recommend the hotel to stay in Riva Trigoso!
Vitalii
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
frida
27 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Enkelt men trevligt boende
Väldigt bra boende. Allt kändes väldigt fräscht och ägarna var väldigt trevliga och generösa med att ge hjälp om det behövdes. Rekommenderar starkt.
frida
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Caterina
16 apr 2024
Caterina
2 nachten verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Alessia
25 jun 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Pulizia scarsissima ma personale cordiale e simpatico
Alessia
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Andrea
28 mei 2023
Andrea
1 nacht verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Alvaro
5 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alvaro
3 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner, Reisde met familie
29 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vicino al centro di Sestri
Personale gentilissimo
Camere pulite
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2020
6/10 – Redelijk
Isidor, Bergamo
Reisde met partner
6 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service
In posizione tranquilla, ho fatto fatica a parcheggiare l’auto, la villa si trova sopra un ristorante,il check-in è stato fatto dal cameriere/receptionist mentre serviva al tavolo del ristorante, camera pulita, tipicamente ligure, ricorda la colonia estiva,che facevo da bambino!
Isidor
2 nachten verbleven in juli 2020
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
7 okt 2019
Negatief: Personeel en service
IL BAGNO UNICO PUNTO FAVOREVOLE PER IL RESTO SCARSA PULIZIA
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Philip
4 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, service and price
Vincenzo is the manager what can I say, he did so much for us what a superstar. We were at a friends wedding for 4 days and there were all sorts of things we needed help with from cars being towed and lifts etc. He was amazing!! The place itself is fairly basic but clean. Breakfast basic but the local cafes have excellent and cheap paninis etc on offer so no issues. Very Close to the beach and restaurants. We walked into Sestri levante and it took 40 mins. Air con, quiet area and did I mention vincenzo! What a legend. Would thoroughly recommend.
Philip
3 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
ELISABETTA
2 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ELISABETTA
3 nachten verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
5 jul 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Commento su Villa pozzi e luogo
Posizione eccellente 2 minuti dal mare dove c'è una ampia spiaggia e un meraviglioso mare bella vista ma lo sarebbe ancora di più se non ci fosse un cantiere che copre vista di mezza montagna servizio pulizia ospitalità eccellente
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 mei 2019
Negatief: Netheid
Manager sympa.
Le rapport qualité prix est quasi correct. Il n'y a pas de parking et le batiment est un peu largué. Dans la chambre le toilette n'était pas très bien nettoyé (beaucoup de poussière vieillie et au sur les coins de la chambre).
Petit déjeuner avec des croissants un peu vieux... on sentait qu'ils n'étaient pas fait le jour même.
Sinon le manager est très accueillants et sympa.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Digjitoso, con personale cordialmente informale. La struttura andrebbe ristrutturata.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Soledad
10 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil très agréable. Merci Vincent.
Soledad
1 nacht verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
7 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Per il prezzo ne vale veramente la pena, in un punto strategico, colazione abbondante, camera pulita, personale gentile
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
simona
5 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
simona
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
maarit
4 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Reliable
friendly staff. Reliable and good place to stay
maarit
2 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Yohan
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yohan
4 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
16 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione perfetta e personale alla reception simpaticissimo.