dit hotel ligt in Dongdaemun-gu, een wijk in Seoel. Hanok-dorp Bukchon en Gwanghwamun zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Historisch en Cultureel Park Dongdaemun en Namsan Park. Ga naar Gocheok Sky Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Lotte World, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seoel
Seoul, Seoul
In de buurt
Cheonggyecheon
16 min. wandelen - 1.4 km
Kyunghee-universiteit
16 min. wandelen - 1.4 km
Universiteit Korea
19 min. wandelen - 1.6 km
Universiteit van Seoul
8 min. wandelen - 0.7 km
Gyeongdong-markt
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Cheongnyangni - 2 min. wandelen
Station Seoul - 27 min. rijden
Seoel (GMP-Gimpo Intl.) - 63 min. rijden
Restaurants
인디펜던트 커피
3 min. wandelen
Angel-in-us Coffee
2 min. wandelen
폴바셋
3 min. wandelen
메가MGC커피
3 min. wandelen
본죽
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel the designers
Hotel vlak bij Historisch en Cultureel Park Dongdaemun
Hotel the designers ligt in de buurt van Universiteit Korea en heeft veel te bieden.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel the designers?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel the designers inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel the designers uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel the designers?
Dit hotel ligt in Dongdaemun-gu, op 1,6 km van Kyunghee-universiteit en op 4,5 km van Historisch en Cultureel Park Dongdaemun. Ook Cheonggyecheon en Hankuk University of Foreign Studies liggen op 2 km afstand. Station Cheongnyangni ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Hoegi is het 17 minuten wandelen.