10/10 – Uitstekend
eunseung


























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Vandaag, 8 jan. 2026, kost een verblijf bij The Annex van één nacht voor twee volwassenen op 21 jan. 2026 min. € 103,70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Seogwipo ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Bonte Museum, Water-, Wind- en Stenenmuseum en Bangju Kerk. Ook Pinx Country Club en Podo Museum liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



