Munmoon House ligt in Seogwipo-Stad, een wijk in Seogwipo. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Hallasan en Geolmae Ecological Park. Daarnaast kun je ook Lee Jung Seop-straat en Lee Jung Seop Kunstgalerij bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wereld Schelpenmuseum en Seogwipo Kunstcentrum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Seogwipo
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking. Elk appartement biedt een koelkast en een microgolfoven, naast gratis wifi en een ledtelevisie. Een kookplaat, een waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Munmoon House heeft 5 kamers met gratis toiletartikelen. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van ledtelevisie.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 47 inch
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Munmoon House Seogwipo
Munmoon House Apartment
Munmoon House Apartment Seogwipo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Munmoon House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Munmoon House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Munmoon House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Munmoon House?
Dit appartement ligt in Seogwipo-Stad, op 10 minuten wandelen van Geolmae Ecological Park en Seogwipo Maeil Olle-markt. Ook Lee Jung Seop-straat en Waterval van Cheonjiyeon liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.