Hotel Solaia

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Zakelijke services
  • Bar
  • Roomservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Comfort tweepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Eenvoudige eenpersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar

Economy kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(7 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Deluxe suite, uitzicht op bergen

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 3 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Solaia ligt in Selva di Val Gardena. Skigebied Seceda en Ortisei-Furnes-skilift zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Dolomieten en Val Gardena. Gherdeina Erfgoedmuseum en Cultural Centre "Luis Trenker" zijn ook een bezoek waard. Duik de natuur in tijdens activiteiten zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes of maak gebruik van fietsverhuur om het omringende gebied te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Selva di Val Gardena
Kaart
33 Strada Nives, Selva di Val Gardena, BZ, 39048

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een opvallende rotsachtige piek, dichte beboste hellingen en een klein vakantiehuis.
    Dolomieten
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergachtig landschap met een heldere lucht, een kronkelend pad en een gebouw op een heuvel.
    Val Gardena
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een met sneeuw bedekte bergketen met ruige toppen en valleien.
    Wintersportplaats Dantercepies-Sella
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Skischool Selva
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Ciampinoi-kabelbaan
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Renon Campodazzo-Atzwang - 30 min. rijden
  • Bolzano (BZO) - 74 min. rijden

Restaurants

  • Chalet Gerard
    9 min. rijden
  • Ristorante Europa
    3 min. wandelen
  • Rifugio Panorama
    18 min. rijden
  • Freina di Kostner Klaus & Co
    6 min. wandelen
  • Bar La Stua
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Solaia

  • Hotel vlak bij Dolomieten
  • Bij Hotel Solaia zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een koffiebar/café en een tuin. Verover de pistes bij dit hotel met toegang tot de piste, mogelijkheden voor langlaufen en een skiopslagruimte. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een bibliotheek.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een vergaderruimte, een bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
    • Een receptieruimte, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Solaia bieden veel comfort met gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Televisies met digitale zenders
    • Balkons of terrassen, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Solaia?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel Solaia inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Solaia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Solaia?

Dit hotel ligt in de bergen van Selva di Val Gardena en biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 5 minuten wandelen van Dolomieten en Val Gardena, en is ideaal gelegen als je vlakbij skilessen wilt volgen. Skischool Selva en Ciampinoi-kabelbaan liggen op enkele stappen afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Solaia

9,0

Fantastisch

9,6

Netheid

9,2

Locatie

9,2

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 55 van 91 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 91 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 91 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 91 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 91 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo hotel
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel!
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our stay here exceeded expectations. We had a wonderful time and everything was incredibly well maintained. The breakfast was also great. Highly recommend!
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great family owned hotel, in the middle of everything you need within walking distance.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Personale molto gentile e camere molto pulite e confortevoli
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very clean, the bathroom was great, and Egon, the hotel manager was incredible and went out of his way to help me out and give me recommendations on what to do during my stay. The bus pass was also extremely helpful and allowed me to get anywhere I wanted to within a reasonable time. Highly recommend this property.
4 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was extremely friendly and helpful, views at breakfast were incredible, and the room was clean and nice. I'd love to stay here again!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owners were beyond kind and the views are unreal! The property is so peaceful and we had the most amazing trip here!
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location with great view. Very good breakfast
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best place in Italy!!
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property manager was so nice and accommodating. He always greeted us with a smile and took care of our needs. The room was spacious and offered beautiful views. We thoroughly enjoyed our stay.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel, good location, nice owner. Breakfast buffet is a bit basic.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon petit déjeuner Hôtel bien placé près de tout Je recommande Hôte super sympa est de bon conseil Bus gratuit pour ce déplacer super
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Smooth check in. Very kind, friendly and fun owner. Super clean and very scenic place with a great view. Right in the middle of the town so drive to all the tourists spots are very close Will definitely stay here again next summer.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel and service. Booked the De Luxe suite with a balcony, make no sense with big balcony and no furnitures on it. Breakfast was not an experience.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel staff was very hospitable and welcoming.
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
보안도 철저하고 뜨거운 물도 잘 나오며, 사소롱고 가기엔 최적...침대 아래 먼지가 가득한 점은 아쉬움...누군가 가르쳐준 감사합니다를 남발...친근함인지 장삿속인지 헷갈릴 정도...그러나 대체로 만족...주변 식당은 좀 불편
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Strong unhealthy smell in the bathroom. Substandard pillows and towels - and no additional pillows in the room.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Meraviglioso

Ottima posizione e vista. Personale cordiale, hotel molto bello e pulito. Consigliato.
1 nacht verbleven in april 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
During our stay, our gracious hosts went above and beyond to make us feel comfortable, and helped us to navigate the area as we do not speak German or Italian. They provided a delicious breakfast, and gave good recommendations on how to park/get from one site to another.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Personeel en service
Per gravi motivi personali ho contattato la struttura telefonicamente per avvalermi dell'opzione (inclusa) della cancellazione gratuita entro due GG dalla prenotazione. Dopo aver ricevuto la conferma della cancellazione mi hanno comunque addebitato in toto con penali la cifra del soggiorno... Senza più farsi vivi, né con me, ne tramite Expedia, con cui avevo prenotato Che dire, quando c'è onestà e professionalità siamo veramente a cavallo. Un gran peccato
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
super zum Skifahren, direkt an der Talabfahrt/3 Minuten zu Fuß zur Liftstation. Großer Skiraum. Sehr herzliche Hotelbetreiber. Gerne wieder!
5 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Wonderful , charming and muti lingual owner!

Thank you Egon and your family for your hospitality, for our wonderful short staying at your hotel!!! I would highly recommend your hotel, and see you ASAP! Piotr with Jacob and Julia from Varsovia!
3 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay while skiing in Val Gardena. The single rooms are basic but clean and warm, all you need! At the end of the day you can ski straight to the hotel, and store your gear in their heated storage room. The owners and staff were friendly and accomodating, continental breakfast is good with plenty of variety on offer, and.there was no problem parking. It's less than 5 mins walk to the center of the town so there are plenty of restaurants, bars and shops right on your doorstep. Don't forget your swimming gear like I did, there is a pool and sauna available! All in all, a perfect place to stay for a few days on the slopes!
4 nachten verbleven in maart 2024