4 bedrooms seafront Villa LAURUS with heated pool accomodate 8 people
Villa LAURUS is a High-luxurious style villa, completely restored in 2014 with a Heated swimming pool & a nice Mediterranean garden hidden from the passenger's view
Villa is an authentic Croatian stone house located in the city centre, directly at the promenade and only 100 away from the beach.
In its 4 bedrooms, the villa accommodates up to 8 people and The outdoor and indoor dining area is equipped with 8 seats.
We ensure our guests with parking for 2 cars & daily cleaning and cooking (on request).
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
5 badkamers
Bad
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de oceaan
In een dorp
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Boot
Verwarmd zwembad
Motorbootverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Geluiddichte muren
Tuin
Unitgrootte: 250 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Last minute for June - romantic villa with pool and BBQ, 6 min from the sea
Podgora
Last minute for June - romantic villa with pool and BBQ, 6 min from the sea
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Extra cost;
Pool heating 30 EUR per day for periods April, May June, September and October.
Payable upon check-in, cash only.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Pets ON REQUEST
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Please request us a baby bad or crib
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HR05351501975
Over deze buurt
deze villa ligt in het stadscentrum en aan het strand in Selca. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Makarska en Strand van Tucepi. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals motorbootvaren. Bekijk onze reisgids voor Sumartin
Beschikt 4 bedrooms seafront Villa LAURUS with heated pool accomodate 8 people over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 4 bedrooms seafront Villa LAURUS with heated pool accomodate 8 people?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 4 bedrooms seafront Villa LAURUS with heated pool accomodate 8 people inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 4 bedrooms seafront Villa LAURUS with heated pool accomodate 8 people uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 4 bedrooms seafront Villa LAURUS with heated pool accomodate 8 people?
Deze villa in Selca ligt aan het strand, in het stadscentrum, op 0,6 km van Westelijk strand van Sumartin en op 15 km afstand van Strand van Makarska en Haven van Markarska. Ook Kerk van Sint Filip en Standbeeld van Monnik Andrija Kačić Miošić liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over 4 bedrooms seafront Villa LAURUS with heated pool accomodate 8 people