Geheel appartement
Tanter Vias - Capricorn: Spacious 4.5-room apartment in Sent
Dit appartement in Scuol is voorzien van een balkon
Fotogalerie voor Tanter Vias - Capricorn: Spacious 4.5-room apartment in Sent





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamers160 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Chasa Veglia
Chasa Veglia
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
435841
Over deze buurt

Sent
In de buurt
Schloss Tarasp11 min. rijden - 9.8 km
Lago di Resia23 min. rijden - 27.4 km
Serfaus-Fiss-Ladis37 min. rijden - 46.8 km- Zauberteppich Sent1 min. wandelen - 0.1 km
- Parkin Not dal Mot14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Station Scuol-Tarasp - 10 min. rijden
- St. Moritz (SMV-Samedan) - 63 min. rijden
Restaurants
- Hotel Belvédère7 min. rijden
- Cafe Ajuz7 min. rijden
- Café Restorant Pizzeria Allegra7 min. rijden
- Buvetta Sfondraz7 min. rijden
- La Motta33 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Tanter Vias - Capricorn: Spacious 4.5-room apartment in Sent
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster