Apartment 'Ferienwohnung Amsel' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
De vakantiewoning Ferienwohnung Amsel met trapvrij interieur in Schotten is de perfecte accommodatie voor een stressvrije vakantie met je geliefden. De woning van 90 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor één persoon, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is dus geschikt voor 3 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een tv en kinderboeken en speelgoed. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar.
Geniet van de gezamenlijke buitenruimte met twee tuinen en twee open terrassen. De accommodatie ligt landelijk; openbaar vervoer, supermarkten en een zwemmeer zijn te voet bereikbaar. Een tennisbaan ligt op 15 minuten lopen. Er zijn twee parkeerplaatsen op het terrein en gratis parkeren op straat. Roken en feesten zijn niet toegestaan. Er is een berging voor motor en fiets. Jullie krijgen hulp bij afvalscheiding via duidelijke richtlijnen. Meer informatie ontvangen jullie ter plaatse. De accommodatie is voorzien van energie- en waterbesparende voorzieningen. Op aanvraag kunnen jullie een barbecue gebruiken. Na boeking ontvangen jullie via het platform een contactformulier dat jullie volledig invullen. Zo kan de host jullie verblijf goed voorbereiden.
dit appartement ligt in Schotten. Bezoek Schloss Laubach en Slot Eisenbach, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Hoher Vogelsberg Natuurpark en Hoherodskopf. Observatorium Bad Salzschlirf en Alsfeld Fairy Tale House zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Schotten
Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 71 min. rijden
Restaurants
Gasthaus Laubacher Wald
12 min. rijden
Schötter Wirtshaus
3 min. rijden
Taufsteinhuette
9 min. rijden
Istanbul³ Kebap Haus
13 min. rijden
Zur schönen Aussicht
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Ferienwohnung Amsel' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung Amsel' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung Amsel' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Ferienwohnung Amsel' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Dit appartement in Schotten ligt op 0,1 km van Hoher Vogelsberg Natuurpark en op 20 km afstand van Hoherodskopf en Marktplatz. Schloss Laubach ligt op 15,5 km.